La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Yeni Fragmanlar Yayımlandı

La Casa de Papel 4. Sezon yakında Netflix’de başlıyor. La Casa De Papel’in merakla beklenen 4. sezonu için resmi fragmandan sonra  yeni sezon tanıtım fragmanı da yayımlandı. Yeni sezonda neler yaşanacak? Profesör arakadaşlarını bankadan çıkarabilecek mi?

La Casa de Papel 4. Sezon Yeni Fragmanlar Yayımlandı

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON NE ZAMAN?

La Casa de Papel  hayranlarına müjde. Geri sayım başladı! Netflix, La Casa de Papel dizisinin 4. sezonunu “3 Nisan’da kaos devam ediyor!” mesajıyla duyurdu.

Netflix, Dünyada ve Türkiye’de izlenme rekorları kıran İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 4. sezon yayın tarihini 3 Nisan 2020 Cuma günü olarak açıkladı.

4. SEZONDA NELER OLACAK?

Liderliğini deha seviyesinde zekasıyla Profesör’ün yaptığı hırsız grubunu fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla zor bir sezon bekliyor. Yeni sezonda diziye psikopat katil gibi yeni karakterlerinde katıldığı görülüyor. La Casa De Papel’3. sezonunu zırhlı aracın bazukayla patlatılması sahnesiyle kapatmıştı. O an dan itibaren yaklaşkk 1 senedir herkes şimdi ne olacak sorusunu soruyor? Profesör’ün sevgilisi Raquel, profesörü ve ekibi, kızı ve annesi için satacak mı? Yeni ve oldukça heyecanlı bir sezon bizi bekliyor.

İşte yeni sezon öncesi yayımlanan son fragmanlar:

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON TANITIM FRAGMANI

 

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON RESMİ FRAGMANI

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.