La Casa De Papel Sezon 3. sezon 1. bölüm ne zaman? La Casa De Papel nasıl nereden izlenir?

La Casa De Papel Sezon 3. sezon ne zaman hangi kanalda saat kaçta başlayacak?

La Casa De Papel Ne Zaman Başlıyor? Tüm dünyada izlenen ve çok fazla takipçisi ve izleyicisi olan La Casa De Papel 3. sezona bomba gibi hazırlanıyor. Ülkemizde de çok sayıda izleyicisi olan La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki ya  La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm ne zaman?  La Casa De Papel nereden izlenir?  La Casa De Papel saat kaçta hangi kanaldan izlenir? sorularının cevabı haberimizin devamında…

LA CASA DE PAPEL   İspanyol suç dramıdır. İlk iki sezon Netflix’te izleyicileri ekranlara kilitledi, 3. serinin sinyallerini yayınladıkları görüntü ile verdiler. İşte bilmeniz gereken her şey.

Suç dizisi La Casa De Papel şüphesiz bugüne kadar en çok izlenen drama dizileri arasında 1. sırada. Netflix’e eklendiği zaman, dizi ezici bir şekilde küresel bir izleyici kitlesini kendine çekti. ilk iki sezon izleyicilere yetmedi. 3. sezon için sabırsızlıkla bekliyorlar. Ancak, La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? La Casa De Papel nereden nasıl izlenir?öğrenelim…

LA CASA DE PAPEL 3. sezon ne zaman çıkacak? Pek çok insan bu soruyu tartışıyor. .  Netflix’e göre , La Case De Papel üçüncü sezonu 19 temmuzda ekranlarda olacak. Netflix’in “İspanyol soygun sansasyonunun birinci ve ikinci bölümünün inanılmaz başarısından sonra, profesör 2019’da ortaya çıkacak yeni bir soygun geliştirecektir.” Bu sezon, El profesör hala sorumlu kişi ve suç çetesi farklı soygunlarla ilgilenecek. Oyunculardan çoğunun üçüncü sürümde geri dönüş yapması bekleniyor. LA CASA DE PAPEL yeni oyuncular kimler? Yeni oyuncu üyeleri de bekleyin. Daha sonra bu oyuncu üyelerine bakıyor olacağız.

Berlin (Pedro Alonso) LA CASA DE PAPEL dizisinde oynayacak mı?

Seri yapımcıları, kaç bölüm olacağını henüz açıklamadılar. Ancak, asıl mevsim beklentisiyle ortaya çıkan heyecan verici şeyler var. 2. sezonun doruğunda, Berlin (Pedro Alonso) öldü. İlginç bir şekilde, ancak videonun en sonundaki görüntüde Pedro var. Varlığı, 3. sezonda oynayacağı rol hakkında spekülasyonlara yol açtı. La Casa De Papel’in 3. sezonunda, oyuncu kadrosu hariç bugüne kadar pek bir şey bulunamadı. Şu anda olduğu gibi, ilginç sezonu 1 ve 2’yi izleyerek bir sonrakinin ne getireceğini tahmin edebiliriz. Soygunda 2.4 milyar Avro’yu başarıyla kazandıktan sonra, ekibin lüks ve konforlu bir yaşam sürdürebilmesi için yeterli paraya sahip olduğunu biliyoruz. Ancak El profesörün ne tür bir kişi olduğunu öğrenerek daha fazlası için hazırlanmalıyız. Ona göre, asla para ile ilgili değil. Beyni ile ulaşmak istediği belirli bir hedefi vardır. Babasının yapamayacağı bir yerde başarılı olmak istiyor. El profesörünün babası, oğlunun sağlık faturalarını kesmek için bir banka soygunu gerçekleştirmeye çalışırken vuruldu. Peki ne geliyor? 3. sezonda başka bir soygun bekleyebiliriz. 

La Casa De Papel’in 3. sezonunda oyuncu kadrosu kim olacak? Önceki sahnelerde oyuncu kadrosunun bir kısmını ekranlara geri getiriyor. Ek olarak, oyuncu kadrosundan yeni ünlü isimler ortaya çıkmaya başladı. Bunlar; Ursula Corbero (Tokyo), Alvaro Morte (Profesör), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herran (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Acre (Arturo), Itziar Ituno (Raquel Murilo), Takımı Yöneten (Marivi), Juan Fernandez (Albay Prieto), Mario de la Rosa (Suarez) Artık Berlin’in beklediğimiz gibi görünmeyeceği açık. Sonuçta, bir sürü yeni oyuncu üyeleri tanıtıldı. Marka kadroya yeni sezonda katılabilecek isimler: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimro (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo), Rodrigo de la Sema (Mühendis) Bu isimler ekranlarında görmeyi beklediğimiz oyuncular 1. ve 2. sezonlar dünya çapında büyük ilgi gördükten sonra, La Casa De Papel’in 3. sezonunun izleyicilerinin beklentilerini karşılamasını bekliyoruz. Yeni oyuncu kadrosunun tanıtılması, hangi rolü oynayacaklarını ve diziye katkılarını tahmin etmelerini sağladı. Umarız en az önceki iki sezondan daha eğlenceli olur.

LA CASA DE PAPEL NASIL İZLENİR?

LA CASA DE PAPEL hangi kanalda saat kaçda? La Casa De Papel’in Türkiye’de yayın hakları ile beraber Netflix’te bulunuyor. La Casa De Papel’in yeni sezonunu ve yeni çıkacak olan haberleri izlemek için Netflix’e aylık 15.99 TL karşılığı üye olmanız gerekmektedir. verdiğimiz linkten üyelik işlemlerini yapabilirsiniz….

LA CASA DE PAPEL NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR? La Casa De Papel Türkiye’de hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor?

La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm 19 Temmuz cuma akşamı Türkiye saatine göre xx:xx da Netflix kanalında yayına girecek. Türkiye’deLa Casa De Papel Netflix ’te Türkiye saatine göre sabaha karşı gece saat xx:xx da yayınlanacak.

LA CASA DE PAPEL İZLE

Türkiye ve dünyada Netflix Kanalında 3. sezon ile ekranlara gelecek olan La Casa De Papel yine aynı zamanda Türkiye’deki yayın hakları Netflix’te olan dizi La Casa De Papel  19 temmuz günü 3. sezon 1. bölümü ile yayınlanacak. Dizisin saat kaçta yayınlanacağı bilgisini açıklandığı zaman haberimize ekleyeceğiz. La Casa De Papel dizi tekrarı ise ertesi gün aynı kanalda yayınlanacaktır..

LA CASA DE PAPEL 3. sezon 1. bölüm fragmanı.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.