Leke 6. Bölüm Fragmanı, Özeti 21 mayısta neler olacak ? Leke Reyting Sonuçları

Salı günleri Kanal D’de yayınlanan Leke 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı. Leke 6 bölümde neler olacak 21 mayısta yayınlanacak yeni bölüm hakkındaki bilgiler ve Leke 21 mayıs reyting sonuçlarını bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Leke 6. Bölüm Fragmanı, Özeti 21 mayısta neler olacak Leke Reyting Sonuçları

Yasemin hayatı ile alakalı bilinmeyenleri kalben yakınlaştığı erkek arkadaşına anlatmaya başlar. Aile içi sorunlarını öğrenen Cem bunun yanında aile sırlarının yeni sahibidir. Annesi ile babası arasındaki kavgadan bahsederken babasını annesinin öldürdüğünü ağzından kaçırması ile Cem şaşkınlık içerisindedir. Ancak iyi günde verilen sır kötü günde zorda bırakabilir. Cem ile aşk yaşayan Yasemin’i Leke 6. bölümde devam eden süreç bekliyor. Ancak ileriki bölümlerde Yasemin Cem’e verdiği sırlarından dolayı pişmanlık duyacak. Murat’ın ağlaması durmayınca annesinin çabası boşa çıkınca Tarık, küçük bebeği Murat’ı tuttuğu gibi duvara fırlattı. Bu durum üzerine cinnet geçiren anne bir hamle ile Tarık’ı öldürmüş oldu. Ancak bu uzun yıllar ailenin sırrı olarak saklanmıştı.

Leke 6. Bölüm Özeti

Leke 6. bölüm fragmanı yayınlanması ile 21 mayısta neler olacağına dair ip uçlarına ulaştık. Yasemin’e aşık olan Atılgan ise tuttuğu günlüğü okuyunca büyük aşkı bozmak ve sevenleri ayırmak için sinsi planlarını uygulamaya koyar. Şirket sahibinin Yasemin’e taciz girişimini öğrenen Cem Leke 21 mayıs özetine konu olacak. Leke gelecek bölüm yorumlarını bize yazımız altından gönderebilirsiniz. Senaryodan gelen ip uçları şuan bu kadar. Gelişmeler geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemli.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019