Leke 7. Bölüm Fragmanı, Özeti 28 mayısta neler olacak ? Leke Reyting Sonuçları

Leke 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak edenlere müjde. Romantizmin doruklarda olduğu Leke 7. bölümde neler olacak ? Burak Sevinç’in balkonda söylediği şarkı çok konuşulmuştu. Gelecek bölümde şarkı söyleyecek mi senaryoda neler var ?

Leke 7. Bölüm Fragmanı, Özeti 28 mayısta neler olacak Leke Reyting Sonuçları

Cem, Yasemin ile romantik aşkına bir yeni anıyı daha ekleyecek. Yeni bölümde dış çekimde balonlar ile birlikte bir bölüm geliyor. Daha fazla romantizmin detayını vererek sizin şevkinizi kaçırmak istemiyoruz. Arda abisine olan kinini plana döker. Sevdiği kadın Yasemin’in aslında nereden geldiğini bilen Arda bunu abisi Cem’e 7. bölümde açıklayacak. Senaryoya göre Yasemin’e aşık olan Cem’in tüm bakış açısı bir anda değişecek. Aklı ile kalbi arasında gidip gelecek. Leke 7. bölüm fragmanı da bunu doğruluyor.

Leke 7. bölüm özeti

Leke 7. bölüm özeti Yasemin’e takıntı şekilde aşık olan Birkan’ın planları ile dolu olacak. Yasemin’in başka birisi ile olmasına razı olamaz. Yani Cem ile Yasemin arasını bozmak için içeride Arda dışarıda Birkan çalışır.  Yasemin Cem’i sevmektedir ancak geçmişi aşkına engel olmasından dolayı zor zamanlar geceler geçirmekte.

Leke Cem Yaseminden Ayrılacakmı

Cem Yasemin’den ayrılacak mı ? Senaryonun üzerine kurulu olduğu Leke dizisindeki aşk bitmeyecek. En azından şuan için 16. bölüme kadar hazır olan senaryoda kesin bir ayrılık görülmüyor. Zaman zaman git gel yaşanacak ancak bunların hepsi dizi gereği olacak ayrılık şuan için görülmüyor. Belki 16. bölümden sonraki senaryoda bunlara yer verilebilir.

Leke 28 mayıs neler olacak reyting sonuçları

Birkan ise zamanında kazanamadığı aşkı için her daim her yerden çıkacak ve mutluluğa gölge düşürmeye çalışacak. Leke 28 mayıs neler olacak reyting sonuçları nedir izlenme kalitesi sayısında durum nedir ? Gecenin kaçıncısı oldu. Cem ile Yasemin’in zorlu aşkına şahit olacağımız Leke 7. bölüm özeti hakkında dizi setinden gelecek haberler ile konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Siz de bize yorumlar kısmından düşündüklerinizi iletebilirsiniz. Belki sizin de sette bir arkadaşınız vardır ve tüyoları size veriyordur ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Leke 7. Bölüm Fragmanı, Özeti 28 mayısta neler olacak ? Leke Reyting Sonuçları (3 Yorum)

  1. Yasemin in sevgisi ben anladım ama cem de bu sevgiyi göremedim avukat ı sorduğun da sevdiğim kadın diyemedi eğer ki öyle öfkelenmesi eskort sandığı için se yazık lar olsun erkek dediğin sevdiği ne olur sa olsun elinden tutar herkes e benim diye gösterir ben erkek olsam en azından bunu yapardım bu arada Birkan ve Arda giderse dizi tutmaz.. Final sinyalleri veriliyor eğer bu dizi final olur sa TV de hiç dizi olmaması lazım sihir yapılan dizi lerden de saçma değil ya 7. Fragman da Cem in yasemin i terk ettiği bildiriliyor lütfen daha çok tüyo verin bir oyuncu çıkacak mış benim tahminim şirin dizi ye herkes çok yakışıyor herkes rolünü biliyor ve hakkını veriyor lütfen bitmesin bu dizi en çok Burak sevinç için izleniyor sanırım ama final olursa hemen kaparlar başka diziye çok sevdim leke kadrosu nu ve konusunu lütfen en az 300 bölüm bekliyorum biterse hayal kırıklığı olacak

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019