Leke 8. Bölüm Fragmanı, Özeti 4 Haziran Neler Olacak ? Arda Öldü mü?

Leke 8. bölümde çalan şarkı çok konuşulacak. Söylediği şarkı ile 6. bölümde Burak Sevinç çok fazla reyting toplamıştı. Ancak Leke 7. bölümde gerilim arttı. Dizi aksiyon dolu oldu. Leke kim öldü hapis yatacak mı? Hapse girecek mi sevgilisi ne yapacak hepsi konumuzun ayrıntılarında. Leke Arda öldü mü? Diziden ayrılacak mı

Leke 8. Bölüm Fragmanı, Özeti 4 Haziran Neler Olacak ? Leke Reyting Sonuçları

Dizinin başrol oyuncusu Yasemin gergin anlar yaşıyor. Cesedin ardından hapse giremem, kardeşim mahvolur annem hapiste öldü benim hapis giremem diyen Yasemin’in ceset ile ilişkisinin çıkması an meselesi. Birkan Atılgan’ın Yasemin için bulaştığı cinayet olayı açığa çıkmak üzeredir. Yasemin’in ağzını kim bağladı ? Yasemin tartığı sırada ittiği Arda kafasını masanın köşesine vurdu. Kafasına aldığı sert darbe ile travma geçiren ve olduğu yere yığılan Leke Arda öldü mü?

Sahnelerin çok hızlandığı son bölüm fragmanında Leke Final mi Sezon Finali mi yapacak sorusu akıllara gelmeye başladı. İlk bölümlerindeki romantik esintilerin yerini aksiyon sahnelerine bırakan Leke dizisi 8. bölümünü 4 haziranda yayınlayacak.  Sosyal medyada takipçiler tarafından dizinin birkaç bölüm içerisinde final yapacağı söylentileri hızla yayılıyor. Bu yüzden senaryonun hızlandırıldığı konuşuluyor. Henüz yönetmen ve yapımcılardan resmi bilgi alamadık.

Leke Arda Öldü mü

Selahattin Paşalı’nın canlandırdığı Leke Arda Yenilmez kafasını vurduğu yerde yere yığıldı. Dizinin sonunun geldiğini biz de düşünüyoruz. Reytingleri yakalayamayan dizide Arda öldü. 8. bölüm itibari ile final ya da sezon finali olacağı hakkında net bir açıklama gelecek. Sizlere bu yazımız altında aktaracağız. Şuan için Yasemin sevdiği adamın kardeşini öldürdü. Bu durumdan kurtulabilecek mi şimdi neler olacak gelecek hafta hep birlikte takip edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019