Leke Arda ( Selahattin Paşalı ) diziden neden ayrıldı? Yeni dizisi ne olacak?

Leke Arda ( Selahattin Paşalı ) diziden neden ayrıldı? Yeni dizisi ne olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Leke’nin son bölümü gene nefes kesti. Leke dizisi 6. bölümün yayınlanmasının ardından akıllarda Arda ölecek mi? sorusu belirdi. Seyirciler büyük bir merakla 7. bölümün yayınlanmasını beklerken, Arda ölecek mi ?  Arda ( Selahattin Paşalı ) kimdir ? Arda (Selahattin Paşalı) diziden neden ayrıldı ?

Geçtiğimiz salı akşamı 6. bölümü ile ekranlara gelen Leke dizisi yeni bölüm fragmanı ile Arda’nın abisi Cem’e olan kıskançlığı Arda’yı saldırganlaştırdı. Başarısızlığının ve kendini yetersiz hissetmesinin acısını Yaseminden Çıkarmaya çalışan Arda  Dizinin son bölümünde Şirketteki başarısızlığı da açığa çıkan Arda abisi Cem’i yaralamaya karar verir  ve Yasemin’in evine gider. Yasemin’e ne kadar güzel olduğunu söyleyen ve ona fiyatını soran Arda  Yasemin’e yaptığı imalar ve davranışlarıyla oldukça öfkelendirdi. 500 dolar uzatan Arda Yasemin’den tokat yedi.

Karşı saldırıda bulunan Arda’yı iten Yasemin ise onun düşerek kafasını masaya vurmasına neden olmuştur. Aralarında arbede yaşayan Yasemin ve Arda’nın arası iyice hiddetlendi ve Yasemin’in bir anda itmesi ile Arda masaya kafasını vurarak yere yığılır.Arda’nın öldüğü ve Yasemin’in evine kamera yerleştiren Birkan’ın bunları görerek Yasemin’e yardım etmek için evine geldiği görülüyor. Arda’nın ölümü kesinleşecektir. Diziden Senaryo gereği ayrılan Arda( Selahattin Paşalı) kimdir ?

Selahattin Paşalı Kimdir ?

Selahattin Paşalı 02 Şubat 1990 yılında Bodrum Muğla’da doğmuştur. Profesyonel basketbolcu olan selahattin Paşalı Darüşşafaka’nın  spor kulübünde oynamıştır. Budapeşte Sanat Yönetimi okuyan yakışıklı oyuncu, Craft Atölye’de oyunculuk dersleri almıştır. İngilizcesi çok iyi olan oyuncu basketbol, masa tenisi, yüzme plates gibi sporlarlada yakından ilgilenmiştir.27 yaşındaki Selahattin Paşalıen büyük kariyer hedefi tiyatro alanın prestijli ödülü olan Afife Jale ödülünü alabilip yurt dışında Türkiye’yi temsil etmektir.

Selahattin Paşalının Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

  • Leke ( Arda)- 2019
  • Bir Umut Yeter ( Arda)- 2018
  • Kalp Atışı ( Alp )- 2017

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019