Leke Dizisi 4. Bölüm Analizi Tüyoları, Leke Dizisi Tuttu mu Reytingleri Bitecek mi?

Leke Dizisi 4. Bölüm Analizi Tüyoları, Leke Dizisi Tuttu mu Reytingleri Bitecek mi?

Kanal D’nin yeni dizisi Leke dizisi ile alakalı bir çok haber internet sitelerinde dolaşıyor başladığı günden bugüne 3. bölümü bugün 30 Nisan da geride bırakan Leke dizisi ilk hafta reytingleri neler bekleneni verdimi erken final mi yapar yoksa yaz sezonunda Leke yi izlermiyiz bu konuları ele alacağız.

Leke dizisi kadrosu genç isimlerden oluşuyor, dizinin en çok merak edilen oyuncusu küçük Murat oldu konuşma engelli olan Murat’ı insanlar çok merak ettiler ve takip ediyorlar, oyuncu kadrosu Burak Sevinç, Melis Sezen, Tolga Güleç,  Mehmet Bozdoğan, Selen Uçer, Tuğçe Açıkgöz, Selahattin Paşa gibi değerli isimlerin Nurinisa Yıldırım’ın aynı seti paylaştığı dizide erken final olur mu?

Geçtiğimiz Haftalar Reytinglerine baktığımız da;

Leke Dizisi 23 Nisan Salı günü en son hafta reyting skorlarında diziler arasında en az izlenme skoruna sahip dizi oldu, 1. Kadın dizi 9.4 reyting skoru ile, 2. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 6.56 reyting skori ile, 3. Kadın Özeti 5 reyting skoru ile izlendi.

30 Nisan Salı günü Leke tuttu mu son hafta neler oldu Reyting sonuçları açıklandığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Leke 4. Bölümde Neler Olacak Analizi Tüyoları Fragmanı

3. bölümü bugün 30 Nisan Salı günü yayınlandı ve Murat’ın okuldaki yalnızlığı Cem abisinin ona sürprizi çok konuşuldu, anlamsızca Murat Cem’i çok sevdi ve onun yanına geldiğinde ona konuşma dilinde onu sevdiğini söyledi, 4. bölümde de Cem ile Yasemin arasındaki buzların nasıl eriyeceğini göreceğiz. 4. bölüm fragmanı çıktığında daha detaylı bilgileri sizlere aktarıyor olacağız.

Leke Dizisi Final Yapar mı?

Şuan için bir erken final kararı bizce çok erken 6. bölümden sonra reyting skorları ile beraber bir değerlendirme çıkacaktır ama şuan için dizinin çok izlendiği söylenemez onun yanında Yasemin karakterine hayat veren Melis Sezen gerçekten başarılı bir oyunculuk çıkarıyor.

Sizlerinde yorumlarını almak istiyoruz tabiki.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2019