Leke Dizisi Aysun Kimdir Kim Oynuyor Bilgileri

Leke Dizisi Aysun Kimdir Kim Oynuyor Bilgileri… Leke dizisi çekimleri başlandı. Bizlerde sizlere Leke dizisi oyuncularını bilgilerini paylaşmaya çalışacağız. Leke dizisi Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’nın yapım şirketi olan Tims&B Yapım imzası taşıyor. Leke dizisi Aysun karakterini canlandıran oyuncu Aslı Turanlı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Leke dizisi yönetmen koltuğunda Mustafa Balekoğlu otururken senaryosunu da Ayfer Tunç yazıyor. Leke dizisinin başrollerinde Burak Sevinç, Melis Sezen, Tolga Güleç ve Nilüfer Açıkalın’ın yanı sıra yeni oyuncularda katıldı. Leke dizisine son olarak katılan oyuncu Aslı Turanlı. Aslı Turanlı dizi de Aysun karakterini canlandıracak. Leke dizisi yeni oyuncu Ası Turanlı kimdir bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Leke dizisi konusuna bakacak olursak Yasemin ve kardeşi yetimhanede büyümüştür. Yaseminin kardeşi işitme engelli ve 9 yaşında. Yasemin ve kardeşi Murat bu hayatı birlikte göğüslediler bu zamana kadar.  Yasemin 18 yaşında gelmiştir ve yetimhaneden ayrılır. Hem hukuk fakültesinde okuyup hem de çalışmak zorundadır. Çünkü kardeşinin velayetini almak ister. Sonrasında kardeşini ameliyat ettirecektir. Ameliyat masrafları için de çok çalışması gerekir. Ama onun başına hayalini kurmadığı bir çok olumsuz olarak gelir.

Leke dizisinde Aysun karakterini canlandıracak olan Aslı Turanlı Kimdir?

Leke dizisinde rol alacak olan Aslı Turanlı 1995 doğumludur.  Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası İlişkiler Amerikan İlişkileri bölümünü bitirdi. Emek sahnesinde bazı tiyatro oyunlarında sahne aldı. Tiyatro Karnaval sahnesinde Ahh Süreyya dizisi kadrosunda yer aldı.  Arka Sokaklar dizisinde rol aldı öncesinde.

Leke dizisinde rol alacak olan Aslı Turanlı dizi de Aysun rolünü canlandırıyor. Bilgilerini sizlerle yukarı da paylaştık. Aslı Turanlı instagram hesabından resimlerine ulaşabilirsiniz. Aslı Turanlı instagram hesabı; https://www.instagram.com/aslituranli/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019