Leke dizisi final yapacak? Çok sevilen Leke dizisi Finalmi yapıyor. Leke dizisi nezaman Final yapacak

Leke dizisi final yapacak? Çok sevilen Leke dizisi Finalmi yapıyor. Leke dizisi nezaman Final yapacak

Yeni sevilen dizi Leke ne zaman final yapacak? Leke dizisi kaç bölüm daha sürecek? Yaz sezonunun iddialı dizisi Leke’nin final tarihi belli mi?
Kanal D’nin yaz sezonu için ekranlarda yayınladığı Leke dizisi ilk bölümü ile izleyenleri beğenisini kazandı. Yayınlandığı günden beri dizinin tam 4 kere tekrarı yayınlandı. İlk bölümünü izleyemeyen izleyiciler yayınlanan tekrar bölümleri ile diziyi tekrar izleme fırsatı buldu. Bakalım yaz sezonunun iddialı dizisi Leke kaç bölüm daha sürecek? Leke dizisi ne zaman final yapacak? Leke’nin final tarihi belli oldu mu?

Leke dizisi ne zaman final yapacak?

Burak Sevinç ile Melis Sezen’in başrollerini beraber oynadığı Leke dizisi bir çok film eleştirmeni tarafından da övgüyle anılıyor. Dizinin başrolünde oynayan Burak Sevinç, bu dizideki rolü için Star TV ekranlarında gösterilen Söz dizisindeki Fethi karakterini bıraktı. Söz dizisindeki rolü ile hem izleyiciler hemde ekipteki arkadaşları tarafından beğenilen oyuncu Burak Sevinç’e destek mesajları bir bir yağdı. Film eleştirmenleri tarafından övülen dizi yayınlanan ilk bölümü beklenen ilgiyi malesef göremedi. Leke dizisi ilk bölümü ile reytinglerde 3.68 puan yaparken, 10. sıraya yerleşti. Dizi beklediği reytingi alamasa da hem oyuncu hemde şarkıları ile gündemin başına oturdu.  Tims B Yapım tarafından uygulanan dizinin en az 20 bölüm daha devam edeceği konuşulanlar arasında. Bakalım dizi kaç bölüm daha sürecek?

Kanal D Leke 2. Bölümde Neler Olacak?

Bilindiği gibi ilk bölümde Yasemin arkadaşı Şirin yüzünden ceza evine düşmüştü. Bu durumdan haberdar olan Serpil ve Birkan hemen yeni planlar yapmaya başlarlar. Bu plan işlerse Yasemin’i kendileri için çalıştıracaklar dır. Birkan’ın Yasemin ile ilgili fikirleri çok farklıdır. Onu rahat bırakacaktır. Yasemin ise ne olduğunu anlayamayacak. Bu durumda hayat onu Cem ile karşı karşıya getirecektir. Cem hiç beklenmedik bir anda Yasemin’i görür.
Cem’in iş hayatında ise durumlar karışıktır. Mehmet, Cem’in bütün yetkilerini elinden alma uğraşındadır. Sadece yetki peşinde de değil asıl amacı Cem’i saf dışı bırakıp onun koltuğuna yerleşmektir. Fakat Cem bunları düşünecek durumda bile değildir.  Yasemin gibi kardeşini koruma uğraşındadır. Arda’nın geri dönmesini istediği için çok çaba sarfetmektedir. Leke dizisi bakalım 2. bölümü ile reytinglerde kaçıncı sırada oalcak. İlk bölümde zirveleri alamayan yükselişi ikinci bölümünde alacak mı?

Leke 2. Bölüm 1. Fragmanı

Hikayemiz; yetiştirme yurdunda hayatını geçirmiş kalbi, kendi gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı sorunlar sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına karşı duran aşklarını anlatmaktadır…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Leke dizisi final yapacak? Çok sevilen Leke dizisi Finalmi yapıyor. Leke dizisi nezaman Final yapacak (1 Yorum)

  1. HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE NASIL HİÇ YORUM YAZILMAMIŞ YOKSA TEL Mİ SAYFAYA YENİ GİRDİM DİYE GÖSTETMEDİ EVET İLK BÖLÜMÜ PARÇA PARÇA İZLEDİM VE KIZIMIZIN AHLAKI ÖRNEK TEŞKİL EDECEK KADAR HARİKA İZLEYICISI, REYTİNGİ BOL OLUR İNŞAALLAH… MUSMUTLU ZAMANLAR

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019