Leke Dizisi Murat Kimdir? Engeli Hastalığı Ne (Yasemin’in Kardeşi)

Leke Dizisi Murat Kimdir? Engeli Hastalığı Ne (Yasemin’in Kardeşi).. Leke dizisi 16 Nisan akşamı Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Leke dizisi çekimleri yaklaşık bir hafta öncesinden başlamıştı. Leke dizisi ile ilgili bilgiler ve oyuncusu hakkında detayları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Leke dizisi Tims&B Yapım imzası taşırken senaryosunu Ayfer Tunç yazıyor. Leke dizisi yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Metin Balekoğlu üstlenecek. Leke dizisi başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen üstleniyor. Leke dizisi 16 Nisan salı akşamı KanalD ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Oyuncu bilgileri detayları konumuzun devamında sizlerle…

Leke dizisi konusu; iki kardeşin hayat mücadelesi anlatılıyor. Yasemin 18 yaşında bir genç kızdır. Yasemin kardeşi Murat ile birlikte yetimhanede büyüyor. Murat’ta 9 yaşındadır. Yasemin avukat olmak için çalışmaktadır. Hukuk fakültesini kazanmıştır. 18 yaşında yetiştirme yurdundan ayrılması gerekir ve o da kardeşi ile birlikte yurttan ayrılır. Çalışmaya başlar ve kardeşini de alır.

Leke Dizisi Murat Kimdir Engeli Hastalığı Nedir

Yasemin çalışıp para kazanarak kardeşini ameliyat ettirmek ister. Yaseminin kardeşi doğuştan işitme engellidir. Yasemin bu parayı kazanmak için çabalarken başına başka dertler gelir. Leke dizisinde Yaseminin kardeşi Murat rolünü canlandıran oyuncu Kerim Tuna Kaba.

Leke dizisi (Murat) Kerim Tuna Kaba Kimdir Bilgileri;

Leke dizisinde başrol oyuncularından biri olan Kerim Tuna Kaba 2009 doğumlu. Leke dizisinden önce Güzelliğin portresi, Hedefim sensin, Arif ve 2016 filmlerinde oyunculuk yaptı. Siyah Beyaz Aşk dizisinde de rol aldı. Rol aldığı reklam filmleri Oreo Brillant Perde ve Defacto markalarının reklamlarında oynadı.

Leke dizisi başrol oyuncusu Kerim Tuna Kaba dizide Murat karakterini oynayacak. Murat doğuştan işitme engellidir. Murat’ın ameliyat olması için çok paraya ihtiyaç vardır. Ablası onun tedavisi için gerekli parayı bulmak için çabalar. Gittikleri doktorun ümitli konuşması Yasemini çok mutlu etmiş olsa da en az 8 bin dolar olan işitme cihazını bakalım Yasemin nasıl temin edecek..

Güncelleme 23 Nisan Salı : Leke Dizisi 2. Bölüm Son Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.