Leke Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Mekanlar İl ilçe köy Neresi?

Leke Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Mekanlar İl ilçe köy Neresi? Leke dizisi hazırlıkları tamamlandı. Başrollerinde Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan, Selen Uçer, Tolga Güleç, Tuğçe Açıkgöz, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba gibi oyuncular Leke dizisi oyuncu kadrosunu oluşturuyor. Leke Dizisi Nerede Çekiliyor, Leke Dizisi Hangi Mekanlarda çekim yapıyor seti neresi Boğaz manzaralı yerler nerede sorularına bu konuda cevap vereceğiz.Leke Dizisi İstanbul boğazı manzaralı yer neresi

Leke Dizisi Nerelerde çekiliyor Set hangi alanlarda Çocuk esirgeme yurdu nerede holding neresi ? Dizinin en çok nerede çekileceği ve Marine Holding de belli oldu. Çekim mekanları bir çok farklı alan olan dizi nerede çekilecek? Dizinin aurasına konusuna uygun bir mekan bulmak için arayışlar bitti ve dizimiz 16 Nisanda izleyiciye sunuluyor.

Leke Dizisi çekildiği yerler mekanlarLeke dizisi oyuncu kadrosu kesinleşti ve dizinin çekim mekanlarında set devam ediyor. Leke dizisi 16 Nisan salı günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak ilk bölümüyle. Leke dizisi senaristi Ayfer Tunç olurken dizi Tims & B yapım imzası taşıyor. Leke dizisi başrol oyuncuları Melis Sezen ve Burak Sevinç oldu. Leke dizisi yönetmenliğini de Metin Balekoğlu üstleniyor.

Leke Dizisi nerede çekiliyorLeke Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Mekanlar İl ilçe köy Neresi?

Leke dizisinin çekildiği yerlerin başında İstanbul ve sahilleri yer alıyor. Dizide adı sıkça geçen Marine Holding de İstanbul’da bulunuyor. Eğer dizi tutulur ve devam edecek olursa yaz aylarına doğru çekimlerin sahil kıyısı bir şehirde özellikle İzmir ve Alaçatı civarında devam edeceği açıklandı.Leke Dizisi hangi hastanede çekiliyor

Leke dizisi için çocukların kaldığı bir yetiştirme yurdu ve hastane işlemleri için de özel bir hastane ile anlaşıldı. Oldukça lüks merkezlerin yer aldığı Leke dizisinde mekanlar sınır tanımıyor. Galata Kulesinin manzarası da var Eminönü balıkçılarının olduğu yerde var dizide.

Leke dizisi başrol oyuncularının sıra yeni oyuncularda diziye dahil oldu. Leke dizisine Nilüfer Açıkalın katıldı. Leke Dizisi Kanal D ekranlarında nisan ayında yayınlanması için hazırlıklar hızlanıyor. Leke dizisi hakkında çok fazla bilgi yer almıyor ancak gelecek haftalarda çekimleri başlıyor. Leke dizisi başrol oyuncularının bilgilerini sizlerle başka bir konumuzda paylaşmıştık. Leke Dizisi Burak Sevinç ve Melis Sezen Kimdir TIKLA…

Leke Dizisi çekim yerleri mekanlarıLeke dizisine yeni katılan oyuncuların bilgilerini yukarıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Biz bu konumuzda Leke dizisinin çekim mekanları hakkında bilgi vermek istedik. Ancak Leke dizisi çekimlerinin İstanbul’da olacağını biliyoruz. İstanbul’da çeşitli semtlerde yapılan çekimlerin tam adresleri malesef elimizde değil. Çekimlere ait resimler geldikçe çekim mekanları hakkında bilgi edinebiliriz. Leke dizisi nerede çekiliyor? Leke dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor?

Leke dizisine katılan oyuncu Nilüfer Açıkalın 1967 yılında İstanbulda doğmuştur. Nilüfer Açıkalın bir dönem İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Ancak sonra bir çok tiyatroda yer almıştır.  Televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de rol almıştır. Leke dizisi oyuncusu Nilüfer Açıkalın’ın rol aldığı diziler; 17 dizi projesinde yer almıştır bu zamana kadar. En bilindik dizileri; Kötü Yol, Avukatlar, Ay Işığı, İnadına Yaşamak, Paşa Gönlüm ve Büyük Sürgün Kafkasya dizilerinde rol aldı.

Leke dizisine katılan bir diğer oyuncu da Tolga Güleç. Tolga Güleç 1981 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun oldu. Daha önce rol aldığı diziler Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Kırık Kanatlar. Eksik Sayfalar, Zor Yılların Kayıp Çocukları filminde rol aldı.

Leke Dizisi 3. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2019