Leke Dizisi Pelin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Leke Dizisi Pelin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri… Leke dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor. Oyuncu kadrosunda kimler var hangi karakteri canlandıracaklar sizlere bu bilgileri vermeye devam ediyoruz. Leke dizisinin oyuncularından birisi olan Pelin karakterini canlandıracak olan Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir? Bu konumuzda size anlatacağız.

Leke dizisinde aşka inanmayan kadınlara güvenmeyen Cem Yenilmez karakteri ile onun tüm ezberlerini bozacak olan Yasemin Adıvar’ın hikayesi anlatılacak. Dizi de Cem karakterine Burak Sevinç hayat verirken Yasemin Adıvar rolüne de Melis Sezen hayat verecek. Leke dizisi senaryosunu Ayfer Tunç yazıyor. Yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu üstleniyor. Leke dizisinde organizasyon şirketi sahibi olan Serpil Zengin kirli işlere bulaşmıştır. Serpil’in polis kardeşi Birkan Atılgan’da Yasemin’e karşı saplantılıdır. Birkan Atılgan rolünü Mehmet Bozdoğan oynayacaktır.

Yaseminin escortluk yapan ev arkadaşı Şirin Acar rolünü de Tuğçe Açıkgöz oynayacak. Serpil’in kirli işlerini yapan şoförü Meto’yu canlandıracak olan isim de Ferdi Sancar. Tanındık oyuncuların yer aldığı Leke dizisine katılan yeni karakter de Pelin. Pelin Leke dizisinde Cem ve Mehmet ile aynı şirkette çalışan genç bir kızdır. Pelin şirketteki tüm dengeleri değiştirecektir. Pelin rolünü canlandıran oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer’dir.

Leke dizisi Pelin Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir Bilgileri

1987 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. 2015 yılında ilk kez Beni Affet dizisinde rol almıtşır. Daha sonra Esaretim Sensin dizisinde rol almıştır. Gülperi, Tutsak, Bir Umut Yeter dizilerinde rol almıştır. Leke dizisinde de Pelin karakterini canlandıracak. Kendisine başarılar diliyoruz. Leke dizisi Fragmanı eklenecektir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.