Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu işte Yorumlar..

3 yorum
1.186 izlendi

16 Nisan salı akşamı Kanal D ekranlarında başlayan Leke Dizisi Reyting Sonuçları nasıl olacak izlenecek mi dizi oldukça merak ediliyor. Salı akşamları Kanal D’nin yüzü uzun süredir hiç gülmüyor çünkü. Daha önce yayınlanan Salı günü dizileri kısa sürede erken final yapınca Leke Dizisi Reytingleri de çok merak edilmeye başlandı.

Leke 16 Nisan Salı akşamı ekran macerasına nasıl başladı, reytingleri nasıldı?
Leke Dizisi Resmi Reyting oranları:
Total’de: 3.68
AB’de: 2.42
ABC’de: 2.85 reyting alarak vasat başladı maalesef, daha yüksel reytingler almasını bekliyorduk biz.
16 Nisan Salı Total reyting sonuçları Leke
16 Nisan reytinglerinde Totalde Kadın 9,28 reytingle 1., Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8,83 reytingle 2., Leke 3,68 reytingle 10., Halka 1,79 reytingle 32. oldu. 16 Nisan reytinglerinde AB’de FOX Ana Haber 8,94 reytingle 1.,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8,69 reytingle 2., Kadın 8,51 reytingle 3., Leke 2,42 reytingle 11., Halka 1,8 reytingle 20. oldu.

Aslında Kanal D biraz kendi kendini zorluyor. Çünkü çok iyi dizileri erken final yaparak kısa sürede harcıyor. Kanal D dizilerini böyle kolayca yayından kaldırınca izleyenler Kanal D dizilerine güvenip dizi izleyemez oldular. Çünkü bazı dizileri 2. bölüm sonunda kaldırdığı bile oldu. Yani Leke dizisinin alacağı Salı günü reytingleri çok düşük çıkarsa 4 hafta sonra Leke Erken final mi yapıyor sorusunu da sormaya başlayabiliriz.

Bunu Gördün mü>>  En yakın karaya 2700 km olan uzay aracı mezarlığınin adı nedir

Leke Dizisi Reyting Sonuçları 16 Nisan SalıLeke Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl İzlendi mi Leke dizisi?

Öncelikle 16 Nisan günü başlayan Leke dizisine reytinglerde başarılar dileyerek başlayalım. Elbette çok zor bir gün Salı.. Uzun bir zamandan beri Kanal D Salı günü yayınladığı dizilerde iyi izleyici çekemedi. Aslında kolayca dizileri harcadı da diyebiliriz. Son dönemde Salı günleri yayınlanmaya başlayan dizilerden Tutsak ve Kızlarım İçin dizileri kısa süren ve erken final yapan dizilerden olmuştu.

Daha önceki dönemde yine salı yayınlanan ve oldukça büyük maliyetle çekilen Mehmed Bir Cihan Fatihi reyting rekoru beklerken hayal kırıklığına uğramış ve beklenmedik şekilde düşük reytingler aldığı ve izleyici çekemediği için 6. bölümde final yapmıştı. Kenan İmirzalioğlu daha da Kanal D de dizide oynamam diye tepki vermiş bile olabilir. Bu sezon da son olarak Salı gününe alınmış olan Muhteşem İkili dizisi perşembe gününden sonra Salı günleri de düşük reytinglerden dolayı erken final yapmıştı. Şimdi Leke dizisinde Kanal D ve izleyicilerine bekliyor merak ediyorum.

Kanal D Leke Reyting sonuçları totalÇünkü izleyicinin sabrını her defasında olumsuz kıran ve reytinglere tahammül edemeyen Kanal D büyük ihtimalle Leke dizisinin alacağı reytinglere iki hafta sabreder ve daha sonra kararını açıklar. Çünkü eğer beklentilerin çok altında kalır ve Leke dizisi 23 Nisan Salı günü de reyting alamazsa büyük ihtimal Leke dizisinin de erken final yapmasını isteyecektir. Zaten Kanal D’yi salı günleri en son Hayat Şarkısı dizisi iyi izleyici çekerek reytinglerde memnun etmişti.

Bunu Gördün mü>>  Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Amacı Ne Kim için Çalışıyor? (Ivo Arakov)

Leke Dizisi Reyting Sonuçları 16 Nisan Salı günü Resmi Reytingler:

Leke Dizisi Reytinglerde aldığı resmi sonuçları çarşamba günü buraya saat 10.00 da ekleyeceğiz. Ancak Salı günleri yayınlanan Kadın ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerin yanı sıra Halka ve Düğün Dernek 2 gibi dizi ve filmler de olumsuz etkileyecektir. Tüm bu dizi ve filmlerin arasında reyting alabilirse zaten biz Leke dizisini reytinglerdeki başarısından dolayı tebrik ederiz.Leke Dizisi Reytingleri nasıl

Şimdi bir kaç soru sormak ve Leke Dizisi Reytingleri hakkında sizlerin de fikirlerini almak istiyoruz. Salı günler kanal D dizilerinin tutmamasını hangi sebeplere bağlıyorsunuz? Bu bağlamda Leke Dizisi Reyting alabilir mi izlenir mi tutulur mu? 16 Nisanda 1. bölümü 23 Nisanda 2. bölümü yayınlanacak olan Leke de salı günü erken final yapmak zorunda kalan düşük reytingli dizilerden birisi olur mu? Leke dizisinin salı günü alacağı reytingler sonrasında dizinin geleceği diğer diziler gibi mi olacak? Yoksa Leke dizisi şeytanın bacağını kırıp iyi izleyici çekebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Leke Dizisi Reyting Sıralaması Ab Total Sonuçları 16 Nisan Salı sonrasında resmi sonuçlar burada sizlere sunulacaktır..

LEKE DİZİSİNİ İZLEDİM: Beğendim ben, ilk bölümü ile Kanal D de beklentilerin üzerine çıkacağını düşünüyorum. Oyunculuklar gerçekten çok iyiydi. Gerçeklik hissi uyandıracak kadar güzeldi. Elbette bazı acemice işler de yok değildi ama kulakları duymayan Murat’ın da dahil bir çok oyuncu rolünün hakkını verdi diyebilirim.

Bunu Gördün mü>>  Bizim Hikaye 72. Bölümde Final Yapacak Neden Bitiyor? (Gerçek Sebebi Ne)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu işte Yorumlar.. (3 Yorum)

  1. Ben çok beğendin kötü yorum sahipleri onlar bile düşüncemi değiştiremez bir çok unsuru içinde barındıran bir dizi çooook güzel tebrik ederim

  2. Biraz sabredersek belki.başroldeki kızı çok kosturmuslar,yoruyor .başkası olabilirdi.siyonun yanındaki kız fena degil

  3. Tam bir türk filmi yıl 2019 yabancı dil bilen hukuk okuyan bir kız onu hiç dinlemeyen escort şirketi ile iş birliği yapan bir polis amiri şaka gibi ya tam bir hayal kırıklığı ilk başta sanırım dedirten dizi sona doğru çakıldı böyle devam edecekler izleyiciyi salak yerine koyacaklarsa hiç kendilerini yormasınlar bence çok aptalca yazılmış bir ilk bölüm senaryosu

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2019