Leke Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında 16 Nisan Salı akşamı başlayan Leke dizisi hem oyuncuları hemde farklı konusuyla ilgi odağı oldu. Sevilerek izlenen ve nasıl bir reyting alacağı merak konusu olan Leke dizisini izleyemeyen ya da izlemiş olupta yeniden izlemek isteyenler varsa onlar için Leke dizisinin tekrarlarının ne zaman olduğunu Kanal D yayın akışına bakarak sizlere aktaracağız.

Leke dizisi tekrarları hangi gün saat kaçtaLeke Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Salı akşamı başlayan ve oldukça beğeni toplayan ilk bölümü ile hem oyuncuların hemde izleyenlerin oldukça sevip beğendiği Leke Dizisi Tekrarları ne zaman olacak izleyemeyen yada başka dizi izlediği için kaçıranların merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Leke Dizisi Tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak hepsini tek tek yazalım sizlere duyuralım istedik:

Kanal D yayın akışına bakarak Leke Dizisi Tekrarı ne zaman hangi günler ekrana gelecek sizlere buradan duyuralım istedik: İşte Salı günü başlayan ve pazartesi günü 6 dakikalık kısa bir ön izlemesi sunulan Leke Dizisinin Tekrar gün ve saatleri:
Leke Dizisi Ön Tanıtım Pazartesi Saat 19.55
Leke Dizisi Salı Saat 20.00 Yeni Bölüm
Leke Dizisi Salı Saat 22.45 Tekrarı
Leke Dizisi Tekrarı Çarşamba Saat 21.45

Leke dizisinin tekrarıLeke Dizisi Hangi Günlerde Tekrarları Yayınlanacak?

Leke dizisi Kanal D ekranlarında yukarıdaki saatlerin dışında da yayınlanabilir. Çünkü Kanal D tarafından açıklanan yayın akışı zaman zaman değişebiliyor ve yeni dizilere öncelik veriliyor. Yeni dizileri izleyemeyen yada kaçıran yada mesai saatlerinden dolayı seyredemeyenler günün değişik saatlerinde Kanal D den izleyebilmesi için farlı gün ve saatlerde Leke dizisinin tekrarları yayınlanmaya devam edecek.

Leke Dizisinin hangi günlerde yeniden yayınlanacağını ve tekrarlarının saat kaçta olduğunu sizlere detayları ile açıkladık. Leke Dizisi Salı Saat 20.00 Yeni Bölümü ile, Leke Dizisi Salı Saat 22.45 Tekrarı ile, Leke Dizisi 2. Tekrarı Çarşamba Saat 21.45 de Kanal D de ekrana gelmeye devam edecek. Sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ve konumuza Leke dizisi hakkındaki yorum ve görüşünüzü yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Leke Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2019