Leke Dizisi Yönetmeni Metin Balekoğlu görevini Şenol Sönmez’e devretti

Leke Dizisi Yönetmeni Metin Balekoğlu görevini Şenol Sönmez’e devretti

Kanal D ekranlarındatakipcileriyle buluşan, Tims&B yapımcılığında yayınlanan, başrollerinde Burak Sevinç, Melis Sezen,Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan ve Tuğçe Açıkgöz gibi ünlü oyuncuların paylaştığı sevilen dizi Leke’de dizinin yönetmeni değişti. Leke dizisi yönetmeni kim? oldu….

Leke dizisi Yönetmeni Şenol Sönmez Kimdir?

Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi haline gelen Leke’nin yönetmenliğini üstlenen Metin Balekoğlu yerini 6.bölüm itibariyle anlaşmalı bir şekilde Şenol Sönmeze bıraktı. Gülperi dizisinin yönetmeni Şenol Sönmez şimdi ise Leke dizisi yönetmeni olarak görev yapmaktadır…..

28 Şubat 1980, İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümünü bitirmiştir. İlk deneyimi yönetmen Tarkan Karlıdağ’ın  reji asistanı konumunda görev olarak başladı. Daha sonra İbrahim Tatlıses’in ‘İbo Şov’ programında yardımcı yönetmen olarak görev aldı. Usta yönetmen Tarkan Karlıdağ ile beraber çok uzun  çalışmaya devam etti. Yönetmenliğe ilk defa TRT 1’de yayınlanan Gönül Salıncağı dizisi ile başlamıştır, dönemin uzun süren sevilen dizisi Doktorlar’dan, Kirli Beyaza’a  Unutulmaz’adan İffet’e, Osmanlı Tokadı’ndan, Huzur Sokağı’na kadar bir çok sayıda diziçekmiştir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.