Leke Sezon Finali 9. Bölüm Tekrarı Analizi ve Neler Oldu Özeti Nasıl Bitti ?

Cem ile Yasemin arasındakiyi anlatan Leke sezon finali 9. bölüm tekrarı ne zaman analizi özeti ve son bölümde neler oldu ? Yeni sezonda neler olacak Cem Yasemin ile birlikte olacak mı dizi devam edecek mi? Reytingleri hakkında tüm bilgiler.

Leke Sezon Finali 9. Bölüm Tekrarı Analizi ve Neler Oldu Özeti Nasıl Bitti ?

Leke 18 haziran özetinde neler olacak sizlere anlatalım. Sezon finali bölümü ile Kanal D’de yayınlanacak dizi az önce fragmanını yayınladı. Cem Yasemin ile hayat kurmak için bir yüzük almıştır. Yüzüğü vermek için Yasemin’in yanına gider. 9 bölümdür bitmeyen inanma ve güvenme mevzusu devam eder. Cem ile Yasemin karşılıklı kavga etmeye başlarlar. Cem Yasemin’e ben seninle hayat kurmak istedim, ilk defa inandım ve güvendim diyerek yüzüğü gösterir. Leke Sezon finalinde neler oldu ? Cem Yasemine devam ederek hep sana inanmak istedim hala inanmak istiyorum Yasemin dedi. Yüzüğü kapatarak Yasemin’e ders vermek istedi.

Leke Sezon Finali Nasıl Bitti 18 haziran

Cem her ne kadar Yasemin’e ben seni seviyorum söylese de Yasemin artık ben sana kendimi aklamaktan yoruldum dedi. Her defasında sana benim düşündüğüm gibi olmadığını anlatmaktan doğruları sana göstermekten yoruldum dedi. Cem daha ileri giderek sana lanet olsun sen Belkıs’tan bile aşşağılıkmışsın dedi. Geceye Yasemin’in Cem’e attığı tokat sahnesi vurdu. Kendisini daha çok tutamayan Yasemin düşünmeden Cem’e vurdu.

Leke Sezon Finali Tekrarı

Yasemin içerisinde tuttuklarını Cem’in yüzüne karşı döktüğü Leke sezon finali nasıl bitti ? Küçüklüğünde yaşadıklarının hesabını benden soramazsın. Sana bu acıları yaşatanlarla git ne istiyorsun yaşat ama ben bunların sorumlusu değilim. Artık sana kendimi anlatmaktan bıktım dedi. Cem’in eskiden onu sevdiğini artık sevgisine de inanmadığını söyleyerek oradan uzaklaştı. Bir aşk öyküsü kavuşamadan bitti. Sosyal medyada Yasemin’in artık Cem’i bırakmasını ve başka sevgili bulması yazıldı. Leke sezon finali tekrarı bu akşam yeni bölümün ardından tekrarı verilecek.

Leke 18 Haziran Sezon Finali Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019