Leyla Lydia Tuğutlu 2017-2018 Yeni Dizisi Hangisi, Kiminle Oynayacak?

Leyla Lydia Tuğutlu 2017-2018 Yeni Dizisi Hangisi, Kiminle Oynayacak?. Genç ve güzel oyuncuyu yeni sezonda ekranlarda görebilecek miyiz? Leyla Lydia çok genç olmasına rağmen hem güzellik yarışmasında birincilik kazandı hem de bir çok dizide rol aldı.

Leyla Lydia Tuğutlu babası Türk annesi Almandır. Lydia ismi bu yüzden yani. Kendisi 29 Ekim 1989 doğumlu. Mankenlik yaptı. Miss Turkey 2008 birincisi oldu. Güzelliği fiziği ile de ekranların aranan yüzü oldu. Leyla Lydia ilk ekran deneyimi de ES ES dizisi ile oldu.

Leyla Lydia Tuğutlu rol aldığı dizileri sıralayacak olursak; 2009 ES ES , 2010 Kirli Beyaz, 2012 2015 Karadayı, 2015 2017 Kiralık Aşk, 2016 Tatlı İntikam, 2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek.. Oyuncu her dizi de kendini göstermeyi ve seyirciye kendisini sevdirmeyi başarmıştır.

Son dizisi olan Bu Şehir Arkandan Gelecek Atv de yayınlandı. İlk bölümlerde başarılı olan dizi iddaalı yapımlarla aynı gün yayınlanınca reytingleri düştü ve final yaparak ekranlara veda etti. Böyle olunca da Leyla Lydia Tuğutlu da şuan tol aldığı bir dizi yer almıyor.

Leyla Lydia Tuğutlu yeni sezonda şuan bir anlaşması bulunmuyor. Ancak bir dizi veya film ile anlaşma imzaladığında ilk bizden duyabilirsiniz. Leyla Lydia Tuğutlu hangi dizide oynamalı sizce? Yeni bir proje de rol alırsa da rol arkadaşı kim olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Leyla Lydia Tuğutlu 2017-2018 Yeni Dizisi nedir diye merak eden ziyaretçilerimiz şuanda kesin olmasa da yeni sezonda mutlaka bir dizide olacağını hatta yapımcı ile sözleşme imzaladığı ancak basından bunu gizlediğini öğrendik.. Hayırlısı bakalım yakında burada güncelleyeceğiz konumuzu..
Leyla Lydia Tuğutlu 2017-2018 Yeni Dizisi için sizde yorum ve görüşlerinizi merak ettiklerinizi aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Furkan andıç romantik komedi hiç unutmadım şu tatlı intikam dizisini

  2. Gene romantik komedi olsun furkan andıç la beraber

  3. Bence esmer bir aktorle oynasin

  4. Furkan Andıç’ ya da Çağatay Ulusoy olmasından yana

  5. leyla lydia tuğutlu & çağatay ulusoy

    kalpppppp ikisi bir dizide oynasın reyting rekorlarııı kırarrrrrr

  6. çağatayyyy ulusoy

  7. bence çağatay ulusoyla bir dizide oynasın delibal beni çok etkilemişti bir dizide oynarsa çok güzel olur

  8. çağatay ulusoy ile bir rol alsın çok yakışıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.