Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi 2018-2019 Hangi Dizide Baş rolde?

Leyla Lydia Tuğutlu hem güzelliği hemde dizi oyunculuğundaki başarılı potansiyeli ile oldukça etkili bir oyuncu. Yeni dizisi ne zaman başlayacak kiminle başrolde oynayacak çok merak ediliyor. Hatta sevenleri en çok Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi 2018-2019 Hangi Dizide Baş rolde? oynayacak diye merak ediyorlar..

Bizde hemen kısa bir araştırma yaparak Leyla Lydia Tuğutlu yeni sezonda neler yapacak yeni bir dizi projesinde yer alacak mı yoksa bu sezon yüzünü mü dinlendirmeyi amaçlıyor diye merak ettik ve bizler gibi merak edenlere bu yazıları yazalım istedik. Merak etmeyin, çok yakında Leyla Lydia Tuğutlu yeni sezonda yeni bir dizi ile dönüyor..

Zaten Leyla Lydia Tuğutlu gibi bir oyuncu boş kalmamalı. Hem güzelliği hemde oyunculuk kabiliyeti üst düzey olan bir oyuncunun boş durması dizi ve oyunculuk sektörü adına bir kayıp olurdu.. En son rol aldığı Tatlı İntikam dizisi oldukça sevilmiş olan Leyla Lydia Tuğutlu yeni sezonda büyük ihtimal yine kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir dizide rol alacak.

Henüz kesinleşen bir net bilgi olmasa da Leyla Lydia Tuğutlu 2018-19 yeni sezonundaki yeni dizisinde nasıl bir karakteri canlandıracak bizlerde oldukça merak ediyoruz. Yeni dizinin detayları ortaya çıktıkça sizlerle paylaşacağız. Leyla Lydia Tuğutlu yeni dizisi hakkında tüm haberleri buradan sizlere sunuyor olacağız..

Bunu Görmelisin!  Söz Dizisi Gizem Denizci Kimdir Rolü Nedir Bilgileri

Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi 2018-2019 Hangi Dizide

Leyla Lydia Tuğutlu 2018-2019 Yeni Dizisi için sizde yorum ve görüşlerinizi merak ettiklerinizi aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz.. Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi 2018-2019 Hangi Dizide Baş rolde? oynayacak kiminle paylaşacak hepsini sizler için buradan paylaşacağız..

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir? Oyuncumuzun babası Türk annesi Alman asıllıdır. 29 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir.. Bir süre podyumlarda Mankenlik yaptı. Miss Turkey 2008 birincisi olduktan sonra kaderi değişmeye başladı. Leyla Lydia ilk dizisi ES ES sonrasında 2010 Kirli Beyaz, 2012 2015 Karadayı, 2015 2017 Kiralık Aşk, 2016 Tatlı İntikam, 2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde kendini geliştirdi.

Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi 2019 Hangi Dizide Baş rol

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Anonim

    11 Temmuz 2018 at 08:28

    Gözel oyuncudu uğurlar Arzu edirik

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top