Lezzet Akademisi Başvurusu Katılımı Nasıl, Lezzet Akademisi Sunucusu Sedef İybar

Show TV ekranlarında yeni bir lezzet yarışması başlıyor ve bu yarışmanın adı lezzet Akademisi. Lezzet Akademisine başvurular nasıl yapılır katılım için gerekli form nasıl doldurulur gibi Tüm detayları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Show TV ekranlarında yeni bir yemek yarışması olan ve izleyiciyle pazar günü buluşacak olan LEZZET Akademisi‘ne yayın hayatında başarılar dileyerek başlayalım.

Show tv Lezzet Akademisi Başvurusu Katılımı Nasıl, Lezzet Akademisi Sunucusu Sedef İybarLezzet Akademisi başvuru katılım nasıl olacak

Show TV’nin pazar akşamları yayınlanacak olan yeni yarışma programı Lezzet Akademisinde özellikle genç aşçılara televizyon ekranlarında taşıyacak ve yeni nesil aşçılara birçok yeni teknik de öğretilmeye çalışılacak. kendi alanında uzmanlaşmış ve eğitim almış 6 Şef adayı ile birlikte geleneksel Türk mutfağının yemekleri izleyicilerle buluşacak ve oldukça rekabetçi bir program olacak. 10 Şubat 2019 pazar akşamı saat 16.15 de başlayacak olan lezzet akademisinde yapımcılığı BKM üstleniyor. Juri koltuğunda ise bir çoğumuzun tanıdığı Aylin Yazıcıoğlu, İsmet saz, danilo zanna gibi ünlü isimler Şef koltuğunda oturuyor.

Berfin Erdoğan‘ın yarışmacı koçluğu yapacağı lezzet akademisinde sunucu ise Sedef iybar olacak. lezzet Akademisinin sunucusu Sedef İybar kimdir diye merak ediyorsanız O da sayfamızın alt kısmında sizlere sunulacaktır. jüri üyeleri ile pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak olan ve oldukça renkli bir yarışma olmasını beklediğimiz Lezzet akademisi’nin ilk bölümüne Ezgi Mola da konuk olacak.

Lezzet Akademisi nasıl bir yarışma programı amaç nedir?Lezzet Akademisi yarışmacıları kimler

Ekranlardaki bu yeni yemek yarışmasının tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve o fragmanda Ezgi Mola jüri ekibi sunucusu ve koçuyla eğlenceli bir fragman ortaya çıkmıştı daha önce yayınlanan tanıtımlarda ise Demet Akbağ Ahmet Mümtaz Taylan Gupse Özay Gonca Vuslateri gibi ünlü televizyon oyuncuları ve dizi oyuncularının programı ön plana çıkarmak amacıyla ilerleyen bölümlerde bir bir konuk olacaklarını düşünüyoruz.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan genç aşçıların büyük bir umutla beklediği Lezzet Akademisi’ne başvuruları nasıl yapılacak katılım nasıl sağlanacak ön görüşme ve mülakat olacak mı gibi soruları burada yanıtlamak istiyoruz.
Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Akademisi’ne sizlerde başvuru ve katılım sağlayabilirsiniz, bunun için Show TV kanalının internet sitesinde başvuru formunu doldurmanız ve kendinizi detaylı bir şekilde tanıtmanız gerekiyor. Ülkemizin geleneksel mutfağını temsil ederken sizlerin de ön plana çıkan özelliklerini tek tek saymanın ve lezzet akademisini başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız gerek.

Lezzet Akademisi nerede çekiliyor mekanlar nereler

Türk halkının gönlünü fethetmek için yola çıkan ve lezzet Akademisi adıyla yayınlanmaya başlayacak olan bu yeni yemek programında Türk halkının yemek programlarına ve Türk usulü yemeklere ilgisinin artırılması hedeflenirken Türk halkının gastronomi ve profesyonel mutfak anlayışına olan ilgisi pekiştirilmek isteniyor. Yıllardır gelen ve yöresel tatların bazen farklı yorumlarına bazen de önemli ve püf noktalarına değinilecek olan lezzet akademisinde yarışmacılar birbirinden hünerli yemeklerini izleyicilere sunacaklar. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Lezzet Akademisi‘ne sizler de başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Lezzet Akademisi yarışmacıları kimAyrıca Show TV’de yayınlanacak olan devlet Akademisi’ne başvuru sonrasında programı izlerken programın müziklerini yani lezzet Akademisinin şarkılarını müziklerini jenerik fon müziği bizden isteyebilir Hatta lezzet Akademisi nerede çekiliyor lezzet akademisinden çekildiği yerler mekanlar neresi gibi sorularınıza da burada ayrıca cevap vereceğiz. Lezzet Akademisinin çekildiği yerleri merak eden varsa aşağıya yorum kısmına yazabilir lezzet Akademisi hakkında detaylı bilgiler talep edebilirsiniz. Lezzet akademisinin nerede çekildiğini hangi adreste olduğunuzu Show TV’nin mekanlarında mı yoksa bağımsız farklı mekanlarda mı çekildiğini bizlere sorabilir yanıt isteyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanacak olan lezzet akademisinde sunuculuk yapan Sedef İybar kimdir hakkında kısa bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyorum:

Lezzet Akademisi sunucusu Sedef iybarLezzet Akademisi sunucusu Sedef iybar Demet Akbağ’ın kız kardeşidir. profesyonel kariyerine 30’lu yaşlarında başlayan Sedef iybar küçük yaşlardan bu yana yemek ve mutfak ile iç içe olmuş ünlü bir isimdir. her ne kadar ablası olan Demet Akbağ kadar ünlü olmasa da yaşadığı aşklar ve evlilikleri ile gündemde olmuştur.

Oktay İybar ve Suzan İybar’ın kızları Demet Akbağ’ın kız kardeşi Sedef İybar, 21 yaşında evlendi ve eğitim için gittiği New York’tan iki yıl sonra İstanbul’a döndü. Ardından yemek kursları vermeye başladı. TV dünyasında tesadüf eseri yer edinmeye başlayan Seda İybar, Turkmax Gurme’de sunduğu ‘Sedef’li Lezzetler’ programıyla tanındı. Boşandığı eşi Şükrü Gürün’den biri kızı olan Suzan İybar, 19 yıl beraber yaşadığı Korkut Ömür’den 2016 yılında ayrıldı.

Sedef İybar’ın sunduğu yarışmada, Berfin Erdoğan’ın koçluğunda yemek pişiren gençler bu zorlu yarışmanın etaplarını geçebilecekler mi? Aylin Yazıcıoğlu, Danilo Zanna ve İsmet Saz’dan oluşan ve meslek erbabı yemek ustaları ile ünlü sanatçıların da konuk olarak katıldıkları jüriyi hazırladıkları yemeklerle tatmin edebilecekler mi? Dolmalardan böreklere, köftelerden patlıcan yemeklerine kadar yüz yıllardır severek yediğimiz ne varsa, hakkıyla pişirebilecekler mi? Bu soruların cevabına tanık olmak isteyenler ekran başına!

Lezzet Akademisi Başvurusu Katılım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Lezzet Akademisi Başvurusu Katılımı Nasıl, Lezzet Akademisi Sunucusu Sedef İybar (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2019