Lezzet Akademisi Şefler, Yarışmacılar ve Koçları Kimler (Detaylı Bilgiler)

Show tv ekranlarında 10 Şubat 2019 Pazar günü başlayacak olan Lezzet Akademisi’ni merak edenler Lezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı Koçları Kimler diye meraklı televizyon izleyicisinin bilgisine sunmak için buk onumuzu hazırladık.  Lezzet Akademisi Show tv ekranlarında başıyor ve şefler tatlı sohbeti ve birbirinden leziz yemekleriyle bu güzel programı deneyimli sunucumuz Sedef İybar sunacak. Sedef İybar Hakkında detaylı bilgilendirmemiz için Lezzet Akademisi Sedef İybar Kimdir konumuza bakabilirsiniz.

BKM yapımın yapımcılığını üstlendiği ‘Lezzet Akademisi’, aslında şef olmak isteyen aşçı adaylarının kıyasıya mücadelesini içeriyor. Türk mutfağının en leziz, en değerli lezzetlerini büyük bir el becerisi ustalık ve titizlikle hazırlayıp, yeniliklerle izleyiciye sunulacağı oldukça sıradışı bir program bekliyor bizleri. Lezzet Akademisi genç şef adaylarını yarıştıracak ve hem beceri konusunda hemde yeteneklerinin ön plana çıkması konusunda herkes mücadele içinde olacak.  Lezzet Akademisinde Şeflerin koçluğunu ise Berfin Erdoğan üstlenecek.

Lezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı KoçlarıLezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı Koçları Kimler

Lezzet Akademisinda kimler var, hangi şefler yarışmacılara yön verecek kimler jüri olarak Lezzet Akademisinde yer alacak diye meraklı sorulara da hemen yanıt verelim: Lezzet Akademisinde Aylin Yazıcıoğlu, Danilo Zanna ve İsmet Saz‘dan oluşan bir jüri grubu bulunuyor. Lezzet Akademisindeki bu şefler meslek erbabı yemek ustalarının jürisi olduğu için oldukça kalite kokan bir program izleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Lezzet Akademisinin program formatı Hülya Ekşigil tarafından yazılmış oldukça yenilikçi ögeleri içerisinde barındıran ‘Lezzet Akademisi’nde her hafta bir de ünlü isim puan verecek. Lezzet Akademisinde her hafta programa katılacak olan ünlü isim bu sayfada sizlerle paylaşılacaktır. İlk Hafta Lezzet Akademisinde yer alacak ünlü konuk Ezgi Mola olacak.Lezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı Koçları Kimler

Lezzet Akademisinde 6 şef adayının kıyasıya rekabeti kaliteyi ortaya çıkaracak, 13 hafta boyunca hayalleri için yarışacakları Lezzet Akademisi yarışmasının ilk konuk jürileri ise şef Feridun Ügümü ile Ezgi Mola oldu. Lezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı Koçları Kimler sorusuna cevap vermeye çalıştık..

Show tv Lezzet Akademisi Şefler ve Yarışmacı Koçları Kimler oldu?

‘Lezzet Akademisi’nde şef adayları, bu hafta 10 Şubat 2019 pazar günü 1’inci etapta karnıyarık ve domatesli pilav yapacaklar. Bakalım Karnıyarık ve dometesli pilav konusunda birinci olan şef adayı kim olacak? Lezzet Akademisinin 2’nci etabında ise aynı malzemeleri yaratıcı ve yenilikçi düşünceleriyle harmanlayıp sofraya getirecek olan şef adayları bakalım nasıl bir puanlama alacaklar..kim kazanacak birinci olacak Lezzet Akademisinde merak ediliyor.Lezzet Akademisi Şefler Koçlar kimler oldu

10 Şubat 2019 pazar günü Show tv ekranlarında başlayacak olan Lezzet Akademisinde Şef adayları, jüriyi hazırladıkları yemeklerle tatmin edebilecekler mi? En iyi yemekleri hangi şef adayı hazırlayacak ve kimin yemekleri daha çok beğenilecek izleyip göreceğiz.

Lezzet Akademisinde geleneksel lezzetler hatta Osmanlı devrinde sıkça hazırlanan Dolmalardan böreklere, köftelerden patlıcan yemeklerine kadar tüm geleneksel ve tarihi yemekler yüz yıllardır sevilerek yediğimiz içtiğimiz ne varsa her biri Lezzet Akademisinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım Lezzet Akademisindeki şef adayları, bu tarihi geleneceksel güzel yemeklerimizi hakkıyla pişirebilecekler mi?

Lezzet Akademisinin izlenip izlenmeyeceği, Lezzet Akademisi reytinglerini buradan sizlere her hafta yeni program sonrasında duyurmaya çalışacağız. Lezzet Akademisinin aldığı reyting sonuçlarını, Ab ve Total izlenme oranlarını Show tv den hemen sonra sitemize ekleyeceğiz. Lezzet Akademisi hakkında sizlerin de merak ettikleri varsa bizlere yazabilir ve aşağı yorum kısmına belirtebilirsiniz görüşlerinizi..

Lezzet Akademisi programının sunucusu Sedef İybar
AYLİN YAZICIOĞLU: Televizyonum olmadığı için iddialı konuşmak istemem. Ama hem yarışma hem akademi olma gibi zorlu bir misyonu olması diyebilirim. Merkezinde klasik ve yenilikçi halleriyle tamamen yemek var. Mutfağın özüne sadık kalarak Türk mutfağının gelecek nesillerine doğru bilgiyi ve vizyonu aktarmak var. Üstelik tüm bunlar varken heyecan ve eğlence de var.

İSMET SAZ: ‘Lezzet Akademisi’nin benzer programlardan farkı, bu program bir akademi. Bu esasında bir programdan öte akademi. Burada öğrendiklerini hayatlarında gerçekten işlerine devam ettiriyorlar. Çünkü mezun olduktan sonra okulda öğrendiklerini unutup gitmiyorlar, burada pekiştirerek ne öğrendiklerini, hayatlarının nerelerinde daha çok yardımcı olabileceklerini öğreten bir akademi bu.

DANILO ZANNA: Programımız gıda ve yemek kültürü üzerine yoğunlaşıyor, geleneklere saygılı ve bir gözle geleceğe de bakıyor bunu da restoran dünyasına yeni giren genç insanlar aracılığıyla yapıyoruz. Bu yüzden bu program, Türk mutfağının kültürünü en gençlerine aktarmak niyetiyle doğdu.

BERFİN ERDOĞAN: Adından da anlaşılacağı üzere ‘Lezzet Akademisi’, sadece bir yemek yarışması değil aynı zamanda bu alanda eğitim almış genç aşçıların şef olma yolunda sektörün profesyonellerinden öğreneceği bir platform olacak.Lezzet Akademisi yarışmacıları kimler (1)

Lezzet Akademisi Jüri Üyeleri Kimler? Hülya Ekşigil, Sedef İybar, Berfin Erdoğan, Aylin Yazıcıoğlu, İsmet Saz ve Danilo Zanna Lezzet Akademisi Jüri Üyeleri oldular..

Lezzet Akademisi yarışmasında Jüri Üyeleri Kimler? Hülya Ekşigil, Sedef İybar, Berfin Erdoğan, Aylin Yazıcıoğlu, İsmet Saz ve Danilo Zanna Lezzet Akademisi Jüri Üyeleri oldular..

Show TV’nin merakla beklenen yeni yemek yarışması ”Lezzet Akademisi”nin tanıtım fragmanı yayınlandı!BKM Yapım imzasıyla ekranlara gelecek programın jüri koltuğunda Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz ve Şef Danilo Zanna yer alıyor. Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunu üstleneceği programda aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayı yarışacak. ”Lezzet Akademisi” 10 Şubat Pazar Show TV’de! İşte tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019