Little Women Küçük Kadınlar Ne Zaman Vizyona Girecek ? Konusu ve Oyuncuları

Little Women Küçük Kadınlar ne zaman vizyona girecek yönetmeni oyuncuları ve konusu nedir ? Ülkemizde dizisi yerlileştirilerek çekilmişti. Şimdi ise yurt dışında filmi çekilen Little Women konusu ve oyuncuları ile tekrar çekildi. Küçük Kadınlar vizyon tarihi belli oldu.

Little Women Küçük Kadınlar Ne Zaman Vizyona Girecek ? Konusu ve Oyuncuları

Little Women Küçük Kadınlar Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Defalarca filmi farklı formatlarda çekilmiş ir çok ülkede dizileri yerlileştirilerek oynanmış film 2019 yapımı olarak tekrardan vizyona geliyor. Amerikan yapımı film Columbia Pictures, New Regency Pictures, Pascal Pictures yapımcı şirketleri tarafından finanse edilmiştir. Hollywood filmi Türkiye’de vizyona giriş tarihini 14 Şubat 2020 olarak belirledi.

Little Women Küçük Kadınlar Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Little Women Küçük Kadınlar Konusu Nedir ?

Filmin konusu romantik dram kategorisindedir. Yine 4 küçük kadının hayatını anlatan yaşama zorluklarını günümüz ile bağdaştırılıp yeniden çekilen film dünyada gösterime girecek. Özellikle Amerika Hollywood yıldızlarından toplanan oyuncu kadrosu ile önemli gişe elde edeceğine inanıyoruz.

Little Women Küçük Kadınlar Konusu Nedir ?

Little Women Oyuncuları Kimdir ? Küçük Kadınlar

1983 doğumlu ve Köpek Adası, Wiener-Dog filmlerinin yönetmeni Greta Gerwig Little Women’ı yönetecek. Orjinal senaryosu Louisa May Alcott tarafından yazılmış ancak 2019 uyarlamasını dizinin yönetmeni Greta Gerwig yapmıştır. Little Women Küçük Kadınlar oyuncuları kimdir tanıyalım.

  • Florence Pugh 3 Ocak 1996 Oxford’ta doğdu. Macella, The Falling, Ritüel ve Yolcu filmleri ile kendisini izledik.
  • Emma Watson 15 Nisan 1980 yılında Paris’te dünyaya geldi. Filmin güzel oyuncusu Harry Potter serilerinde oynadı. Kendisini Saksı Olmanın Faydaları, Pırıltılı Hayatlar, Güzel ve Çirkin filmlerinden hatırlıyoruz.
  • Timothée Chalamet 27 Aralık 1995 doğumlu genç aktör. Uğur Böceği, Güzel Oğlum, Yıldızlar Arası filmlerinde oynamıştır.
Little Women Oyuncuları Kimdir ? Küçük Kadınlar

Lüttle Women Küçük Kadınlar ne zaman vizyona girecek tarihi filmin konusu ve oyuncuları kimdir gibi konuları özet olarak sizlere yazdık. Film hakkında merak ettiğiniz ve konumuza eklenmesini istediğiniz konuları yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Sevgililer gününde vizyona girecek romantik aşk ve dram filmine sevgiliniz için bilet almayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2019