Lucifer 4. sezon 1. bölüm yayında Lucifer nasıl nereden izlenir?

Lucifer 4. sezon 1. bölüm yayında Lucifer nasıl nereden izlenir? Lucifer’in arabası ne marka?

Lucifer Morningstar dizisi tüm dünyada sevilerek takip edilen bir dizi oldu. Ülkemizde de seyirci sayısı oldukca yüksek olan dizi 4. sezonu ile tekrar yayınlanmaya başladı. Lucifer Morningstar nereden nasıl izlenir?Lucifer Morningstar 4. sezon 2. bölüm ne zaman nerede yayınlanacak? Lucifer’in arabası ne marka? sorularının cevabı haberimizin devamında…..

Lucifer Morningstar dizi konusu. Yeraltı dünyasını yönetmekten bıktıktan ve cennetteki babası ve annesi ile yaşadığı sorunlardan bıkan Lucifer Dünyada yaşamaya karar verir , Cehennemdeki görevinden ayrıldıktan sonra Los Angeles’ta Lux adlı bir barın sahibi olarak işe başlar ve dünyada yaşamaya karar verir. En yakın arkadaşı ve müttefiki şeytan Mazikeen’dir . Aynı zamanda Lucifer LAPD ilebirlikte çalışmaya da başlar ve buradaki cinayet dedektifi Chloe Decker ile birlikte cinayetleri çözmek için görevlendirilir.

Başlangıçta Lucifer, Lightbringer olan Samael olarak biliniyordu, ancak sonunda Lucifer olarak daha iyi tanındı. O, Tanrı’nın meleklerinin en zekisiydi. Tanrı’nın favori olduğu düşünülüyordu. Lucifer isyan ettiğinde, Tanrı onu cehennemin yöneticisi olarak görevlendirerek ve ölmüş günahkarların ruhlarını sonsuzluk için cezalandırmak için onu cennetten attı . Lucifer, korkunç bir üne kavuşarak gönülsüzce Cehenneme birçok eonu hükmetti. Şeytan, Şeytan, Abaddon ve Belial gibi birçok isimle tanınıyordu.

Lucifer yıllar boyunca zaman zaman Dünya’yı ziyaret ederdi. Amenadiel her zaman onu cehenneme götürmeye gelirdi. Lucifer 2011’de yönetici Cehennemden emekli olmaya karar verdi ve Los Angeles’a taşındı . Şeytan müttefiki Mazikeen’i , eski hayatını geride bıraktığını gösteren melek kanatlarını kesti . Lucifer daha sonra Maze’nin yardımıyla gece kulübü Lux’ü açtı .

Lucifer, 2016 yılına kadar, Los Angeles’ta Lux etrafında koşarak dönüp iyilik karşılığında çeşitli endüstrilerdeki çeşitli insanlarla Faustian anlaşmaları yaptırarak hedonistik bir yaşam tarzı kurmuştu. Fakat bir gece yakın bir tanıdık cinayeti gördü . LAPD’ye olan inancından yoksun olan Lucifer, cinayet dedektifi Chloe Decker ile çalışarak kendisini soruşturmaya dahil ediyor . Dava çözüldükten sonra Lucifer, Chloe ile bir LAPD sivil danışmanı olarak çalışmaya devam etmeye karar verir.

Lucifer Nerden Nasıl İzlenir?

İlk olarak, 11 Mayıs 2018’de, FOX diziyi dördüncü sezon için yenileyemeyeceklerini açıkladı.  Ancak, 15 Haziran 2018’de Netflix, diziyi dördüncü sezon için alacağını açıkladı.  Sezon 8 Mayıs 2019’da başladı. Lucifer Morningstar dizisini Netflix’e üye paralı üye olduktan sonra izleyebilirsiniz. aylık ücreti 15.99TL

Luciferin arabası hangi markadır?

Lucifer Morningstar ın dizide kullandığı araba 1962 Chevrolet Corvette C1 model araçtır.

 

Lucifer 4. sezon 2. bölüm fragmanı…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.