Macera Gemisi Yarışması Başvuru Formu Katılım Şartları Kanal D

Yeni bir yarışma başlıyor Kanal D ekranlarında.. Macera Gemisi Yarışması Başvuru Formu Katılım Şartları Kanal d… Macera Gemisi yarışması kanal d ekranlarında çarşamba akşamı başlıyor. Alabora yarışma programının farklı versiyonu gibi görünen yarışmanın içeriği ve amacı şöyle; yarışma da gemi ile Ege sahilleri gezilecek. Her sahilde limanda yarışma düzenlenecek. Çiftler yarışacak çok eğlenceli anlara sahne olacaktır.

Kanald yaz ayları için özel bir program hazırladı. Programın adı Macera Gemisi. Limon Film programın yapıcılığını üstleniyor. Macera Gemisi Ben Bilmem Eşim Bilir ve Alabora yarışmalarının birleşimi gibi görünen yarışma nasıl olacak göreceğiz. Çiftlerin yarışacağı programda bir gemiye binecekler. Gemi her limanda demir atacak. Ege sahillerine uğrayacak.

Durdukları her sahilde çiftler için hazırlanmış yarışmalar olacak. Bu yarışmalarda kazanan çiftler ödüllendirilecek. Macera Gemisi çarşamba akşamları kanald ekranlarında yayınlanacak. Yaza özel olan bu program reytinglerde nasıl bir durum izler sizce?

Macera Gemisinde 2 çift yarışıyor. Kıran kırana yapılacak yarışların kazananları sürpriz ödüllerle ödüllendirilecekler. Her limanda farklı bir kapışma sizleri bekliyor. Böyle bir yarışma da sizde olmak istemez misiniz? Kanald resmi web sayfasında yapılacak başvuruların tek şartı çift olmak.. Başvuru resmi sayfadan yapılacaktır.

Macera Gemisi Yarışması Sunucusu Kız Kim? Macera Gemisi sunucusu Açelya Kartal

Kanal D de ekrana gelecek yeni yaz yarışması için oldukça büyük bütçeli bir harcama yapıldı. Bit tur operatöründen kiralanan lüks yat ile yolculuk edilecek ve her limanda yarışmalar yapılacak. Bu diğer yolcuları da etkilemeden olacağı için oldukça sıkı bir program olacak.

Macera Gemisi Sunucusu uzun boylu güzel kız kim diye merak ettik bizde. Ancak şimdilik kesin bir cevap bulamadım , kanal D de bu konuda bir açıklama yapmamış. Macera Gemisi Yarışmayı sunan güzel uzun boylu kızı ve adını gerçek ismini bulunca sizlerle paylaşacağız.Macera Gemisi sunucusu Açelya Kartal isimli güzel mankendir..

YORUMLAR

  1. Açelta kartal sunucunun ismi

  2. macera.gemisi.yarismasina.nereden.basvuraniliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.