Magazin D Sunucusu Neden Değişti Özge Ulusoy Oldu Asena Atalay Neden Gitti

Magazin D Sunucusu Neden Değişti Özge Ulusoy Oldu Asena Atalay Neden Gitti.. Magazin D yaz adında kanald aynı formatla magazin programı hazırladı. Ancak sezon boyunca sunuculuğunu yapan Asena Atalay programın sunuculuğunu yapmayacak.

Magazin dünyasının kalbini tutan program Magazin D programı çok ödül aldı. Alanında en başarılı magazin programı diyebiliriz. Bu zamana kadar da sunucu değişikliği çok yaşandı. Çünkü sezon boyunca sunuculuk yapan ünlüler yazın dinlenmek ve çalışmak istemedikleri için ara veriyorlar.

Asena Atalaydan önce de Magazin d sunuculuğunu Chloe Loughnan, Berrin Aktuğ, Fatmagül Fakı programın sunuculuğu yapıyordu. Program uzun soluklu olunca bu kadar sunucu değiştirmesi de normal karşılanıyor. Bu sefer de Asena Aatalaydan sonra programın sunucusu Özge Ulusoy oldu.

Özge Ulusoy Kimdir? 28 Ekim 1982 Ankara doğumlu. 2001 Elite Model Look güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Miss Turkey 2003’da ikinci olmuştur. 2003 yılında Panama Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti. Sonrasında Cengiz Abazoğlu defilesinden mankenlik yaparak mankenliğe adım atmış oldu. Uğurkan Erezle tanıştıktan sonra da onun ajansına geçti. Bir çok ünlü modacının defilesinde yer aldı ve ünlü markaların reklam filmlerinde oynadı. Dizi geçmişi de olan Özge Ulusoy Survivor’a da katılmıştı.

Özge Ulusoy Magazin D yaz programı sizce izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Yeni sezonda Asena Atalay devam edecek mi? Yoksa Özge Ulusoy mu sunacak artık? Siz hangisini tercih edersiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=b55-dTDU7Qc

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.