Magazin D Yeni Sunucusu Dilay Korkmaz Kimdir? Bilgileri

Magazin D 2018 Yeni Sunucusu Dilay Korkmaz Kimdir? Bilgilerini burada sizlerle paylaşacağız. Bir süre önce Çağla Şikelin sunumu ile devam eden Magazin D artık yeni sunucusuna emanet.. Bundan sonra programı Dilay Korkmaz sunacak. Peki ekranda fazla görmediğimiz bu güzel sunucu Dilay Korkmaz kimdir?

Magazin D oldukça fazla izleniyor. Bu yüzden onun sunucusu da elbette merak edilecektir. Magazin D sunucusu Dilay Korkmaz’ın yaşı, eğitimi, kariyeri gibi pek çok bilgi merak ediliyor. İşte Dilay Korkmaz kimdir? bilgileri ve  merak edilen her bilgi aşağıya özenle eklenmiştir.

Magazin D sunucu Dilay Korkmaz resimleri

Kanal D Magazin D Yeni Sunucusu Dilay Korkmaz Kimdir? Bilgileri Resimleri instagramı:

Dilay Korkmaz Kimdir, 1990 yılında başkentimiz Ankara’da dünyaya geldikten sonra ilk ve orta öğrenimini tamamlayıp Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümünü kazanmıştır. Dilay Korkmaz mezun olduktan sonra kendini geliştirerek Müjdat Gezen Sanat Merkezinde farklı hocalardan diksiyon dersleri almaya başlamış ardından Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alarak kendini geliştirmiştir.

Magazin D sunucusu Dilay Korkmaz kimdir

Dilay Korkmaz 2010 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ilk 3 sıraya giremese de 4. olarak kendini tanıtmayı başarmıştır. Daha sonra Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılmış olan Dilay Korkmaz 80 ülke mankeni arasından ilk 15’e girerek adını bir kez daha duyurmuştur. Elinden her iş gelen Dilay Korkmaz 2017 yılında “Karımı Gördünüz mü?” filminde küçük bir rolde oynamıştır.

Dilay Korkmaz son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life isimli magazin programının sunuculuğunu yapmıştı. Adını Sık Sık Demet Akalın ile girdiği polemikle duyuran Dilay Korkmaz son olarak Kanal D ekranlarında haftasonu ekrana gelen Magazin D programı sunuculuğunda görev almıştır.

Dilay Korkmaz kimdir magazin D sunucusu

Magazin D öncesinde Demet Akalın ile karşılıklı atışmaları ile gündem olan Dilay Korkmaz Magazin D sunucusu oldu. Bir röportajında Türkiyenin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan ünlü sunucu Dilay Korkmaz, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio’yu göstermişti. Merak edenler için demet akalın ile yaptığı atışmayı da yazalım sizlere.. Önce Demet Akalın Şu Twiti attı:

Magazin D Yeni Sunucusu Dilay Korkmaz Kimdir

Bunu gören Dilay Korkmaz’ın Demet Akalına Cevabı şu oldu: ‘Şükürler olsun bir yerimde estetik, dolgu ve botox yok, şükürler olsun iyi eğitimler aldım. Hem konuşup, hem yazmayı biliyorum. Şükürler olsun hitabet sanatını da beden dilini de destekleyen eğitimler dolu geçmişim… Şükürler olsun sevdiğim kurumda sevdiğim işi zevk ile yapıyorum. Herkes işine baksın… Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum’..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018