Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Marlon Brando Kim için Kuvvetle muhtemel en sadist kisi demiştir?

Marlon Brando Kim için Kuvvetle muhtemel en sadist kisi demiştir?

A- Alpacino  C- Charlie Chaplin şıklarından hangisi doğru cevap olacaktı: C- Charlie Chaplin Marlon Brando Kim için Kuvvetle muhtemel en sadist kisi demiştir? sorusuna doğru cevap olacaktı..

Hababam Sınıfı” filmlerinin sevilen karakterlerinden biri olan usta oyuncu ve müzisyen “Hayta İsmail”, gerçek adıyla Ahmet Arıman, yarışmacı koltuğumuzda oturuyor. Aslen Rizeli olan 63 yaşındaki yarışmacımız Ahmet Bey, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Ahmet Bey, şu anda oyunculuk dışında “Hababam Vokal Grubu”yla etkinliklere katılıyor. Ahmet Arıman’nın yarışmadaki hedefi 60.000 TL’lik ödül.

Hayta İsmail Kim milyoner olmak ister 27 ağustos

 

19 yaşındaki yarışmacımız Alara Yeşildağ, aslen Çankırılı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümü birinci sınıf öğrencisi olan Alara Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.

Alara Yeşildağ Kim milyoner olmak ister 27 ağustos pazartesi yarışma soruları burada..

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top