Marlon Kemal Kimdir ? İlker Kaleli İnstagram Hesabı ve Dizi Rolü

1970’lerin dizisi 2019 yılında yeniden çekiliyor. Başrol oyuncusu Marlon Kemal kimdir ? 50 yıl sonra yeni versiyonu olan dizide başrol oyuncusunu canlandıran İlker Kaleli kimdir instragram hesabı ve dizi rolü hakkındaki detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Marlon Kemal Kimdir İlker Kaleli İnstagram Hesabı ve Dizi Rolü

Marlon Kemal Kimdir ?

Fox Tv de yayınlanacak yeni dizide başrol oyuncusu İlker Kaleli oldu. Filmdeki Kemal rolü 1938 yılında Trabzonlu bir savcıyı anlatmaktadır. Gün içinde Türkiye Cumhuriyet Baş Savcısı olarak görev yapan Kemal suçlulara en ağır cezaları vermekten kaçınmamaktadır. Marlon Brando’ya benzerliğinden lakabını edinmiştir. Gündüz herkesin korkulu rüyası ünlü savcı olmasının yanında geceleri ise suç aleminin derinliklerinde yaşamaktadır. Tüm gecesi suçlular ile birlikte mafya babaları ile geçmektedir. Konusu itibari ile zamanın çok sevilen yapımı olmuştur. 50 Yıl sonrasında tekrarı çekilmesi takdire şayandır.

Marlon Kemal Kimdir

Başrol oyuncusu Marlon Kemal’i canlandıran İlker Kaleli kimdir ?

Alman vatandaşlığına sahip bir anne ile Van’lı bir Türk ailenin birleşimi ile İstanbul’da doğmuştur. 5 Mart 1983 yılında ailenin gülen yüzü olmuştur. Ancak babası Recep Kaleli ile annesi henüz İlker 13 yaşında iken boşanmışlardır. İlker 17 yaşında tek yaşamaya başlamış hayatın tüm zorluklarına göğüs germeye başlamıştır.

Ünü ona henüz 16 yaşında iken geldi. Coca Cola reklam filmi için ajans aracılığı ile aldığı teklif onun ilk profesyonel rolü olmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuk eğitimi için Türkiye’deki üniversitesini bitirdikten sonra Londra’ya gitti. 3 yıl boyunca The London Academy Of Music And Dramatic Art eğitimi aldı. Bu zaman içerisinde İlker DJ’lik yaptı bazı reklam kısa filmlerinde roller aldı ve tecrübesini geliştirdi. Gerçek dizi hayatına ise Türkiye’ye dönünce başladı. 2012 yılında ” Son ” dizisi içerisindeki rolü ile tanınan yüzü oldu. 2012 yılında Gökçe Bahadır ile Kayıp Şehir dizisinde rol almıştır. Yine 2013 yılında ” Kayıp ” adlı bir başka dizide rol almıştır. Şimdi ise İlker Kaleli kimdir Marlon Kemal rolü ile evlerimize girecektir.

İlker Kalelinin Yeni Dizisi Marlon Kemal

Fox Tv’de yayınlanan Marlon Kemal Kimdir ? Başrol oyuncusu Savcı İlker Kaleli instagram hesabı @ilkerkaleli üzerinden kendisine direk ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019