Marlon Kemal Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman ? - Dizi Haberleri – Oyuncuları

Marlon Kemal Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman ?

Fox Tv’nin yeni yaz dizisi Marlon Kemal yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? 50 yıl sonra tekrarı çekilen dizinin yeni bölümleri her salı günü ekranlara gelecek. Kaçırdığınız Marlon Kemal tekrarı ne zaman diye merak edenler için müjdemizi verelim.

Marlon Kemal Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman ?

Başrol oyuncusu Kemal’i canlandıran isim İngiltere’de eğitim almış kendisini ” Kayıp Şehir ” dizisinden hatırladığımız İlker Kaleli oynuyor.  Fox Tv ekranlarının yaz dizisi olması beklenen Marlon Kemal için henüz yeni oyuncular hakkında bilgi verilmedi ancak Fox Tv Marlon Kemal yeni bölüm hangi gün yayınlanacağını açıkladı. Salı akşamları 20:30 itibari ile yeni bölümleri yayınlanacak olan dizinin tekrar bölümleri de gün içi saatlerde yayınlanacak.

Marlon Kemal Tekrarı

Marlon Kemal ilk bölüm tekrarı 1. bölümün yayınlanmasının hemen ardından ara verilmeden aynı gün akşamında yayınlanacak. Ardından gün içi saatlerine Marlon Kemal tekrarı ne zaman dağılımı yapılacak ve sitemizdeki bu sayfamız üzerinden sizlere tekrar bölümleri hakkında yardımcı olacağız. Yeni dizi hakkındaki gelişmeleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Marlon Kemal Nerede Çekiliyor ?

Dizi seti adresi şuan sır gibi saklansa da bizlere gelen tüyolar bulunuyor. Marlon Kemal nerede çekiliyor set adresleri hakkında güncel bilgileri sizin için araştırdık. İstanbul Avrupa yakasının eski bir mahallesi olan Aksaray’ın arka sokaklarında kurulacak dizi seti için henüz adres kesinleşmiş değil. Şuan için en büyük ihtimal Aksaray üzerinde duruluyor ancak bazı sokakların çekim sırası trafiğe kapatılması gerektiği işleri zorlaştıracak. Stüdyo ağırlıklı çekim ortamına müsait olan dizi senaryosu hakkında haberleri sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Bunu Gördün mü>>  Benim Tatlı Yalanım Burcu Kimdir Seda Türkmen'in Sevgilisi Kim ve İnstagram Hesabı
Marlon Kemal Dizisi Nerede Çekiliyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019