Masal Çiçeği Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Masal Çiçeği Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Masal Çiçeği Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Masal Çiçeği Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede… Masal Çiçeği dizisi çekimleri yakın zamanda başlayacak. Masal Çiçeği dizisi tahminlere göre şubat ayında yani yarı sezondan sonra yayınlanmaya başlayacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı düşünülen dizinin oyuncu hazırlıkları tamamlanıyor. Senaryosu yazılan dizisinin çekim yeri hakkında bilgiler elimize ulaşmaya başladı.

Masal Çiçeği dizisi T Company isimli yeni bir dizi şirketinin ilk projesi olarak yayınlanacak. Bu yüzden yapımcı Bülent Turgut Masal Çiçeği dizisinin mükemmel olmasını ve reytinglerde başarılı olmasını istiyor. Masal Çiçeği dizisinin senaryosu Altuğ Küçük yazıyor. Masal Çiçeği dizisi yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak yer alacak. Masal Çiçeği dizisinin konusu; İntikam hikayesini konu edinecek olan dizi de kriminal ve dram türleri sahne alacak. Masal Çiçeği dizisine son olarak Cansu Dağdelen, Yeşim Gül ve Cihat Süvarioğlu da katıldı.

Masal Çiçeği dizisinin oyuncuları netleşmeye başlarken şimdilik netleşen oyuncular Uğur Yücel, Macit Koper ve Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu oldu. Masal Çiçeği dizisi çekim yerleri için çok araştırmalar yapıldı. Dizi çekimlerinde tarihi ve doğal güzellikleri olan yerler tercih edildi. Bu yüzden de mekanlar özenle seçildi. Masal Çiçeği dizisi için İstanbul dışında bir set mekanı seçildi.  Masal Çiçeği dizisi için öncelikli set mekanı olarak Alanya merkeze bağlı ilçeler tercih edildi.

Alanya merkez ve merkeze bağlı ilçelerde çekimlerinin yapılmasına yakın zamanda başlanacak. Masal Çiçeği dizisi kendini sevdirirse eğer ilerleyen bölümler için muhtemelen İstanbul’a dönebilir ancak ilk başlarda seyirciyi çekmek için çekim yerleri de önem taşıyor.

Masal Çiçeği Dizisinin çekimlerinin yapılacağı Alanya Nasıl Bir Yer?

Alanya turistik bir yerdir. Bu yüzden doğal ve tarihi güzellikleri seyirciyi ilk gördüğü andan itibaren etkileyecektir eminiz. Alanya’nın en meşhur yerleri tarihi kalesi ve kumlu plajlarıdır. Alanya’nın nüfusu 300.000’e yakındır. Masal Çiçeği dizisinin çekimleri için set nereye kurulacak? Alanya’nın hangi bölgesine set kuruldu detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Alanya da çekimler yapılırsa güzel bir dizi olacaktır diye tahmin ediyoruz. Umarız reytinglerde de başarılı bir dizi olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2018