Master Chef Danilo Zanna Kimdir Eşi, Dini ve İnstagram

Master Chef Danilo Zanna kimdir eşi kim inandığı dini ve instagram hesabı nedir ? Master Chef 2019 2020 jüri üyeleri kim Hazer Amani neden yok ? TV8’de yayınlanan Master Chef başvuru formu ve nasıl yarışmacı olunur hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Master Chef hangi kanalda ?

Master Chef Danilo Zanna Kimdir Eşi, Dini ve İnstagram

Master Chef Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Yarışma kanalı olarak bildiğimiz TV8’in geçtiğimiz sezon başlayan projesi Master Chef 2019 2020 yılında da yine TV8’de yayınlanacak. Ancak yarışma içerisinde önemli değişiklikler de yapıldı. Özellikle jüri üyesi Hazer Amani’nin olmayışı ilk dikkat çekenler arasında.

Master Chef Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Master Chef Hazer Amani Neden Yok Ayrıldı ?

Mutfağın önemli isimleri arasında Hazer Amani geçtiğimiz sezon Acun Ilıcalı ile anlaşmış Master Chef üyesi olmuştu. Son zamanlarda magazin dünyasında çıkan haberleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Hazer Amani’nin evli olmasına rağmen sosyal medyada Sıla ile çıkan aşk dedikoduları instagram hesabında da büyük takipçi eksilmesine neden olmuştu. Acun Ilıcalı programın reytinglerine etki edeceğini düşünerek 2019 2020 Master Chef jüri üyeleri kimdir diye soranlara Hazer Amani olmayacağını açıkladı.

Master Chef Hazer Amani Neden Yok Ayrıldı ?

Master Chef Danilo Zanna Kimdir ? Yeni Jüri Üyesi

İtalyan usta Danilo Zanna 15 Nisan 1982 İtalya doğumludur. İyi derecede Türkçe bilmektedir. Kendisininin restorantı bulunmaktadır. Aynı zamanda Zahide Yetiş’in programında Chef olarak çalışmaktadır. Kendisini Planet Mutfak kanalındaki İtalyan İşi programı ile tanıyoruz. Aynı zamanda ATV’de yayınlanan Elin Oğlu dizisinde İtalyan rolünü oynamıştır. Görümce isimli sinemada da rol alan başarılı İtalyan Danilo Zanna’nın hayatını değiştiren kadın kimdir ?

Master Chef Danilo Zanna Kimdir ? Yeni Jüri Üyesi

Danilo Zanna Eşi Kimdir Dini Nedir ?

Danilo Zanna İtalya’da yaşamasına rağmen tanıştığı Türk güzel Tuğçe Demirbilek’ten sonra hayatı değişmiştir. Türkiye’ye yerleşmiş ve Tuğçe hn ile evlenmiştir. Danilo Zanna eşi ile mutlu olduğunu her zaman dile getirmiş, Türkiye’nin önemli projelerinde rol almıştır. Prato ilinde doğmuş ünlü Chef Danilo Zanna dini Hristiyan’dır.

Danilo Zanna Eşi Kimdir Dini Nedir ?

Master Chef Danilo Zanna İnstagram Hesabı

Çoğu Türk’lerden oluşan Master Chef Danilo Zanna instagram hesabında 170 binden fazla takipçi bulunmaktadır. Siz de kendisini @danilozanna ile sosyal medyada takip edebilir iletişim kurabilirsiniz. Danilo Zanna eşi Tuğçe Hanım ile de sık sık gündelik hayatlarından resimler paylaşmaktadır.

Master Chef Danilo Zanna İnstagram Hesabı

Master Chef Nasıl Yarışmacı Olunur ? Başvuru Formu

Master Chef başvuru formu doldurmanız yarışmacı olmanız için yeterli değildir. Formu hazırlarken milyonların önünde yayınlanan reyting savaşına vereceğiniz katkı ölçülmektedir. Bu yüzden Master Chef başvuru formu konumuzu detaylıca okumanızı tavsiye ediyoruz. Seçilme şansınızı arttıracak önemli tüyolar vardır.

MasterChef Başvuru Formu nasıl doldurulmalı

Master Chef Danilo Zanna kimdir yeni jüri üyesi olarak dikkat çekti. Hazer Amani neden ayrıldı 2019 2020 Master Chef jüri üyeleri kim ve yarışmacılar hakkında ön bilgileri konumuzda bulabilirisiniz.

Master Chef Danilo Zanna kimdir

YORUMLAR

 1. Adam hristiyan sonuçta inşallah demesinde bir çelişki yok. Hz.İsa as. da Allah’ın Peygamberi ve İncil’de hak kitap.

 2. Kimse bişey mecbur değil.saigi yok sizi.hic bir dine.iazik

 3. Müslüman bi hatun gayri Müslim ile evlenemez

  1. haklısın yaptıkları dini açıdan çok yanlış

 4. Dinimize göre Müslüman bir kadın gayri Müslim bir erkekle evlenemez, büyük olası erkek İslama geçmiştir yoksa Müslüman kadın için sorumluluk büyük,öbür dünyayı düşünebilenler için…

 5. Danilo Zana’nin dini nedir?

  1. Olabilir aşk bu danilo bana teklif etseydi ben bile kabul ederdim adam çok yakışıklı ve karizmatik eşi çok çirkin ama nasıl ona aşık oldu inanamıyorum ben ondan binkat güzelim çok kıskandım adamın değerini bilsin bence

 6. Sef danilo hristiyan ama estagfirullah diyo

  1. Aynen hatta Allah a şükür dediğini maşallah dediğini ve vallahş dediğini bile duydum

   1. Bunları dil alışkanlığı ile kullanıyor müslümanlık nasip olur inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.