Master Chef Türkiye 6-7 Ekim Cumartesi Pazar Neden Yok Yayından Mı Kaldırıldı?

Master Chef Türkiye 6-7 Ekim Cumartesi Pazar Neden Yok Yayından Mı Kaldırıldı? MasterChef Türkiye programı TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışmasıydı. Bu yarışma diğer yemek yarışmalarından çok farklı. MasterChef Türkiye programı cumartesi ve pazar akşamları yayınlanıyordu. Ancak yeni haftadan itibaren cumartesi pazar akşamı yayınlanmayacak.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Hazer Ameni ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği Masterchef Türkiye programı cumartesi akşamı yayınlanırken artık pazartesi salı akşamı yayınlanacak. MasterChef Türkiye programı haftasonu yayınlanıyordu ama O Ses Türkiye yeni sezonun başlaması sebebiyle yeni bölümleri gün değiştirdi.

MasterChef Türkiye programı neden gün değiştirdi?

O Ses Türkiye yeni sezonu 6 ekim cumartesi akşamı başlıyor. O Ses Türkiye yeni sezonu ilk başlarda haftada iki gün yayınlanıyor. Bu yüzden sadece haftasonları yayınlanacak. Haftasonu TV8 ekranlarında olan MasterChef Türkiye programı da bu yüzdne gün değiştirdi. Aslında MasterChef Türkiye programı diğer programlardan farklı. Bu yüzden de seviliyordu. Gün değiştirmek nasıl etkiler göreceğiz.

MasterChef Türkiye programı artık pazartesi salı akşamları yayınlanacak. Pazartesi ve salı akşamı da diğer kanallarda iddaalı diziler yayınlanıyor. Bu yüzden de reytinglerinde düşüş olabilir. MasterChef Türkiye hafta içine alınması reytinglerini düşürse de çok sevilerek izlenecektir bizce.

MasterChef Türkiye programı pazartesi ve salı akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Hazer Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef’in birbirinden tecrübeli önerileri sunumları ile renklenen program yarışmacıların rekabeti ile kızışıyor. Bazen tartışmalar oluyor bazen birlik beraberlik içinde yarışıyorlar bazen de olar büyüyor ve şefler müdahale etmek zorunda kalıyorlar.

MasterChef Türkiye programında geçen hafta neler olmuştu hatırlayalım. Geçen haftanın takım kaptanları Murat ve Burcu olmuştu. Cumartesi ve pazar günü yapılan yemek yarışmalarını kazanan takım yani Burcu’nun takımı oldu. Bu yüzden de kırmızı takım iki sefer elemeye gitti. Cumartesi akşamı elemesinde Zeynep ve Esra’nın adı çıktı.

Pazar günkü elemede de Murat ve Eslem elemeye kaldı. Murat, Eslem, Zeynep ve Esra eleme yemeği yarışması yaptılar. Son ikiye Zeynep ve Eslem kaldılar. Jüri son kararı verdi ve elenen isim olarak Eslem’i seçtiler. Masterchef Türkiye programında artık yaırşmaya yeni isimler katılmayacak. Bu yüzden azalarak gidecek takımların sayıları. Masterchef Türkiye programında elenen Zeynep oldu. Bakalım 8-9 Ekim pazartesi salı bölümünde elenen kim olacak?

MasterChef Türkiye programı yeni haftasında 8-9 ekim pazartesi salı bölümünde neler olacak? Yarışmada dokunulmazlığı kim kazanacak? Elemeye kalan isimler kimler olacak? MasterChef Türkiye 8-9 ekim yeni hafta bilgileri konumuzda…

YORUMLAR

  1. Her hafta sonu kaçırmadan izledim. Yalnız pazartesi çukur. Salı ise kadın, dizisi varken reytingleri biraz düşebilir bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.