MasterChef 29 Eylül Dokunulmazlık, MasterChef 30 Eylül Eleme Adayları ve Elenen Kim?

MasterChef 29 Eylül Dokunulmazlık, MasterChef 30 Eylül Eleme Adayları ve Elenen Kim oldu? diye merak edenler için bu konuyu hazırladık. Tv8 ekranlarında sevilerek izlenen ve hafta sonu 29 Eylül cumartesi günü yayınlanacak olan bölümde takımların yeniden oluşacağını ve dokunulmazlığı kimin kazanacağını merak edenler için bu konuyu açtık. Ayrıca MasterChef Türkiye’de 30 Eylül pazar akşamı elenen yarışmacı kim olacak herkes çok merak ediyor.

MasterChef Türkiye 29 eylül cumartesi takım kaptanları Murat ve Burcu oldu. 30 Eylül pazar günü yarışmacılar 21 kişilik bir sporcu grubuna yemek hazırladılar. Hindiden bonfileye kinoadan tavuğa kadar bir çok menüden oluşan bu menü ile 7 farklı yemek hazırladılar. Yemekleri tadan sporcu grubun verdiği oylar ile bu akşam Mavi takım 15-6 oy oranı ile kazandı. Burcunun takım kaptanı olduğu Mavi takım dünkü yarışmayı da kazanmıştı. Kırmızı takım ise Muratın kaptanlığında dokunulmazlık oynayacak ve elemeye gidiyor..

Masterchef Türkiye 30 eylül kırmızı takımdan dokunulmazlığı kazanan isim Hakan oldu. Eleme oylaması yapıldı. Eleme de Meltem 2 Uğur 3 Eslem 4 Murat 5 oy aldı. Elemeye kalan isim Murat oldu. Zeynep ve Esraya rakip olarak eleme adayı Murat ve Eslem oldu.

Murat Eslem Zeynep ve Esra eleme potasındalar ve eleme yarışmasına kaldılar. Eleme yarışmasında Analı Kızlı yemeği yaptılar. Elenen isim Zeynep oldu… Zeynep 25 yaşında ve tarih öğretmeni…

Öncelikle belirtelim ki MasterChef Türkiye’de 29 Eylül cumartesi akşamı oldukça tartışmalı ve kavgalı geçecek. Özellikle cumartesi akşamı Eslem ile Hakan arasındaki gerginlik ortalığı karıştıracak. MasterChef Türkiye’de gerginlik hat safhaya ulaşıyor. Eslem Hakandan yardım istemediğini söyleyerek stüdyoyu terk ediyor. Diğer yandan  Uğur sanırız ayağı kayınca çok sert şekilde yere düşüyor.

Masterchef Eslem yarışmadan çıktı mı elendi mi

Eslem İle Hakan Arasında Aşk mı Yaşanıyor?

Eslem Sena Yurt 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da Nişantaşı Üniversitesinden mezun olan ve mesleği aşçılık olan Eslem Sena Yurt yine MasterChef Türkiye yarışmacılarından birisi olan Hakan ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Eslem 29 Eylül cumartesi günü başarılı performansıyla dikkat çekti ancak sonrasında kızarak MasterChef çekim stüdyosunu terk etmek istedi. Eslem’in Hakan’la yaşadığı aşk iddiaları özellikle sosyal medyada dillendiriliyor.

MasterChef 29 Eylül Cumartesi Kimler Takım Kaptanı oldu, Takımlar Nasıl Oluştu Kimler hangi takımda ?

29 Eylül cumartesi günü yayınlanacak MasterChef Türkiye’de kıran kırana bir mücadele yaşanacak ve takım kaptanları belirlenecek. Geçtiğimiz hafta Eslem ve Atakan kaptan olarak mavi ve kırmızı takımların başına geçmişlerdi. MasterChef 29 eylül cumartesi takım kaptanları Murat ve Burcu oldu.

Masterchef 29 Eylül cumartesi kim kaptan oldu dokunulmazlık kimin

MasterChef 29 Eylül Cumartesi Dokunulmazlığı kazanan Kimler?

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü yapılan yarış sonrasında MasterChef de Dokunulmazlığı alan isimler: Burcu ve Uğur olmuştu. Bu hafta Uğur oldukça sert bir biçimde düşüyor acaba devam edecek mi yarışmaya merak konusu oldu. Bu hafta 29 Eylülde belirlenecek dokunulmazları buraya yazacağız: 29 Eylül dokunulmazlik kazanan isim Murat oldu. Muratın takımı kaybetti.

MasterChef 29 Eylül Cumartesi Eleme Adayları Kimler?

MasterChef Türkiye’nin 29 Eylül cumartesi akşamı belirlenmeye başlayan eleme adayları oyunun ardından şefler 4 eleme adayı hakkında verdikleri kararlar ile belirleniyor. Geçtiğimiz hafta eleme adayları kimler olmuştu derseniz: Atakan, Kerem, Ezgi ve Zeynep oldu. Geçtiğimiz hafta yapılan oylama sonrasında Ezgi elenmiş ve pazar akşamı MasterChef Türkiye’ye veda etmişti.  29 eylül cumartesi akşamı eleme potasına giren isimler Zeynep ve Esra oldu.

Masterchef 30 Eylül pazar eleme adayları kimler oldu

MasterChef 30 Eylül Pazar Eleme Adayları Kimler oldu?

Bildiğiniz üzere Masterchef de elenecek adaylardan ikisi cumartesi günü yapılan yarışmalar sonrasında, sonraki ikisi de pazar akşamı yapılan yarışmalarda belli oluyor. Geçtiğimiz hafta eleme adayları Atakan, Kerem, Ezgi ve Zeynep olmuştu. Ezgi yarışmada elenen yarışmacı olmuştu. MasterChef 30 Eylül Pazar Eleme Adayları Kimler oldu? Kesinleştikçe buraya yazacağız. MasterChef 30 Eylül Pazar Eleme Adayları:  Zeynep – Esra

MasterChef 30 Eylül pazar Elenen Kim Oldu?

MasterChef 29 Eylül Dokunulmazlık, MasterChef 30 Eylül Eleme Adayları ve Elenen Kim? sorusuna sürekli güncellenen konumuzda cevapları yazmaya devam edeceğiz. MasterChef 29 Eylül Dokunulmazlık kimin kimler takım kaptanı oldular, MasterChef 30 Eylül pazar Eleme Adayları kimler oldu ve MasterChef 30 Eylül pazar Elenen Kim oldu? konusunda tüyoları sizlere yazmaya devam edeceğiz bu içerikte..

MasterChef 30 Eylül Eleme Adayları ve Elenen Kim? Bizim tahmin ve tüyolarımıza göre elenen kişi Zeynep olacak. Önceki haftalarda düşük performansı ile dikkat çeken Zeynep büyük ihtimalle 30 Eylül pazar günü MasterChef yarışmasına veda edecek kız olacak.

30 Eylül pazar günü yarışmacılar 21 kişilik bir sporcu grubuna yemek hazırladılar. Hindiden bonfileye kinoadan tavuğa kadar bir çok menüden oluşan bu menü ile 7 farklı yemek hazırladılar. Yemekleri tadan sporcu grubun verdiği oylar ile bu akşam Mavi takım 15-6 oy oranı ile kazandı. Burcunun takım kaptanı olduğu Mavi takım dünkü yarışmayı da kazanmıştı. Kırmızı takım ise Muratın kaptanlığında dokunulmazlık oynayacak ve elemeye gidiyor..

İzleyici Yorumları: Hayatımda gördüğüm en gereksiz, en çocukça tartışmaydı. Hakan aklınca playboyluk yapıyor sonra kızların arasından çekilip gidiyor, Zeynep fırsattan istifade belli ki kıl olduğu Eslem’e laf sokuyor, Eslem desen Hakan’a kahve yaptığı anda zaten şu kavgada haklı olmasına rağmen gözümüzde yerin dibine girmişti…Yazık. Yemek görmek istiyoruz, YEMEK. Bunlar ne böyle?

İzleyici Yorumları 2: Geçen master chef programları kadar gram kalitesi yok. Master chef ciddiyetli ve zorlu bir şef olma programıydı, bir çok yemek görerek geçiyordu. Program da sevdiğimiz şey ciddi bir ‘yemek-şef yarışması’ olmasıydı fakat tv8 içine etmiş formatın.. ne çok sevinmiştim program başladı diye fakat program da prim yapıcaz diye dedikodu, kavga; yemek ve şefligin önünde, her şeyin önünde. Yarışmacı ekleyip durmaları ayrı bir komedi ve anlamsızlık. Seviyesizlik, ciddiyetsizlik ve medyatik olma çabasını isteyen yemekteyiz ile izliyordu zaten keşke şu kaliteli formatın içine etmeselerdi.

MASTERCHEF TÜRKİYE 30 EYLÜL PAZAR AKŞAMI ELENEN İSİM ZEYNEP OLDU. KENDİSİNE HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018