Masterchef 7-8 Eylül Kim Elendi?

MasterChef kim elendi? Onur, Ekin, Mustafa ve Eda’dan hangisi MasterChef Türkiye’de 7-8 Eylül 2019 Cumartesi kim elendi. Bu gün küm elendi? Birinci kim oldu?

Kimin son gecesi. Çok heyecanlı bir gece yaşandı? Tüm detaylarıyla Masterchef aşağıda…

Master Chef Danilo Zanna Kimdir Eşi, Dini ve İnstagram

Mehmet Şef Sordu: Eğer buradan gidersen en çok neyi özleyeceksin?

Somer şef Eda’nın tabağıyla teste başladı. İkinci olarak Onur’un tabağı incelendi. Üçüncü olarak Mustafa’nın tabağı ve son olarak ta Ekin’in tabağı Şefler tarafından incelendi.

Ekin kaç kilo verdi?

Mehmet şef sordu nasıl geçti diye? Ekin herhalde 1 kilo vermişimdir şefim dedi. Bu cümle jüride gülüşmelere neden oldu. Bu soruya Mustafa ise çok terledim şefim diye cevap verdi.

En iyi tabak kimin oldu?

Somer şefin tabağına en yakın tabağı yapan Ekin oldu. Ekin bu hafta da Masterchef’te kalmayı başardı. Ekin’in tebrik ediyoruz.

MasterChef Türkiye’de Kim Elendi?

Zorlu bir yemeğin ardından şefler tabakları ve lezzetlerini inceledi. Tekniği yüksek olan yemeği yarışmacılar yarım saat içerisinde hazırlamak zorunda kaldırlar. Bu gece Ekin ve Mustafa en iyi tabakları yaptılar ve gecenin başarılıları oldular. Somer şef Mustafa’nın yemeğin hiçbir hatası yoktu ama eti kararttın dedi.

Masterchef 7 eylül kim elendi? Eda

Somer şef Onur ve Eda’ya eğer Masterchef bir sevimlilik yarışması olsa ikinizde en sevimli ve güler yüzlüler olarak finale kalırdınız dedi. Bu gece MasterChef Türkiye’yi kim kazandı? Onur ve Eda ‘dan hangisi elendi?

Onur Veda Etti

MasterChef’e veda eden Onur oldu. Somer şef, Eda’ya MaseterChef ben evimi özledim. Ben evime geri döneceğim yeri değil. Eğer böyle devam edersen yakında elenirsin dedi. Ama maalesef Onur’un tabağı senden daha kötüydü ve tabaklar konuştu sen kaldın dedi. Onu elenmek zor değilde sizden ve arkadaşlarımdan ayrı kalacak olmak beni üzdü dedi.

Duygusallık çok yoğundu, Onur göz yaşlarına boğuldu!

Mehmet şef Onur’a ben senin iyi bir adam olduğunu düşünüyorum. Bundna sonraki hayatında başarılar dilerim dedi. Danilo Onur’a bundan sonraki hayatında başarılar dilerim dedi. Mehmet şef güzel adamların vedası zor oluyor dedi. Somer şef, önlüğünü bırakabilirsini ama başın dik olarak buradan çıkabilirsin dedi. Mehmet şef İstanbul’da artık yalnız değilsin, senin burada bir abin var dedi.

Masterchef Türkiye’de 7 Eylül 2019’da Onur elendi!

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.