Masterchef Cemre Uyanık Kimdir

Masterchef Cemre Uyanık kimdir ? Daha önce nerede çalışmıştır yemek deneyimi nedir instagram hesabı boyu yaşı kilosu gibi özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz. Cemre Uyanık haberlerini bu sayfamızdan yayınlayacağız.

Masterchef Cemre Uyanık Kimdir

Cemre Uyanık Kimdir ?

18 Ağustos itibari ile TV8’de başlayan Masterchef yeni yarışmacılarını tanıttı. İtalyan Jüri üyesi Danilo Zanna’nın Türkçe konuşma şivesi programa damga vurdu. Cemre 27 yaşındadır. Özel üniversitenin aşçılık bölümünden lisans almıştır. Ancak deneyimli şeflerin karşısına çıkmak için yeterli midir? Küçük yaşından beri çizgi film izleyen anime filmler için sinemalarda vizyon bekleyen başarılı oyuncu aslında bu tarz projelerin ufkunu geliştirdiğini söylüyor. Yemeklerinde de uzak doğu sanatını konuştaracağını söyeleyen Cemre Uyanık ilk barajı geçti. Kendisini ilk olarak Onur Büyüktopçu’nun sunduğu yemek programında yarışmacı olarak izlemiştik.

Cemre Uyanık Kimdir ?

Cemre Uyanık Masterchef

Hareketli tavırları ve sürekli jürinin sözünü kesmesi dikkat çekti. İlk oyunu evet almasına rağmen Danilo’dan yaptıklarından ötürü hayır oyunu aldı. Yarışmacı defalarca şeflerinden özür dilerken bile onların sözlerini sık sık kestiği için sürekli ihtar aldı. Özür dileyerek ise bu ihtarları defalarca bozan Cemre Uyanık elendiğini düşündü. Sadece sizden özür diliyorum yanlış anlaşıldım diyerek veda etmeye hazırlanırken üçüncü oyu evet gelince neye uğradığını şaşırdı.

Cemre Uyanık Masterchef

Masterchef Cemre Uyanık kimdir çalıştığı hotel ve restorantlar hakkındaki bilgiler ile konumuzu güncelleyeceğiz. Yaptığı balık yemeği ile de animelerden esintisini konuşturan başarılı şef ilk turu geçmenin heyecanı ile önlüğünü giydi. Siz yarışmacı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şefler haklılar mıydı yoksa Cemre Hanım’ın üzerine biraz fazla giderek abarttılar mı? Burası TV8 her an her şeye hazırlıklı olun. Yarışmacımız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Göz yapısının Uzak Doğu kökenine benzemesini fazla anime izlemesine bağladık. İkinci turda yapacağı yemeği merak ediyoruz.

Masterchef Cemre Uyanık kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.