MasterChef Kim Elendi Kim Birinci Oldu Dokunulmazlık Kazandı? 2 Eylül Pazar

MasterChef Türkiye de oldukça heyecanlı bir yemek yarışı başladı Tv8 ekranlarında. Jüri çok katı ve dediklerinin aynısını görmek istiyor istenilen yemeklerde. MasterChef 2 eylül pazar akşamı elemede kim elenecek yarışmaya veda edecek isim kim olacak merak konusu oldu. Bizde bu sayfada MasterChef Kim Elendi Kim Birinci Oldu 2 Eylülde yaşanan gelişmeleri yazacağız.

MasterChef 2 Eylül Pazar Kim Elendi > Ercan

Bir önceki gün eleme olmamıştı ilk bölüm olduğu için.. Öncelikle takımlar kurulmuştu. Mavi Takımda Hakan, Kerem, Umut, Meltem, Esra, Ezgi, Ercan yer alırken Kırmızı Takımda Tuğçe, Mehmet Alp, Burcu, Uğur, Murat, Eslem, ve Mehmet yer aldı. İlk bölümde Hakan, Mavi önlüğü giyip dokunulmazlığı alan Hakan elenmeyecek bu kesin..

MasterChef ilk bölümde Hakan dokunulmaz oldu ve mavi önlüğü giydi.. Böylelikle elenme riski kalmadı.. Peki Adaylar kim? Öncelikle Hakan Ezginin adını verdi. Yaptığı pastayla herkesi şaşırtan ve hatasını kabul eden Ezgi 2 Eylülde MasterChef yarışmasında ilk elenen olur mu bilemiyoruz..

MasterChef Kim Elendi Kim Birinci Oldu 2 Eylül Pazar

MasterChef 2 eylül akşamı ekranlara gelecek MasterChef 2. bölümde eleme adaylarını sizlerle paylaşalım istiyoruz: MasterChef 2 Eylül eleme adaylarından olan Meltem Kerem Esra Ezgi Umut Ercan gibi adaylardan biri muhtemelen 2 eylül akşamı elenecek.. Ezgi en yakın aday olarak görünüyor..

2 Eylül Masterchef Elenen Kim Oldu? Meltem Kerem Esra Ezgi Umut Ercan

2 Eylül Masterchef kim elendi Meltem Kerem Esra Ezgi Umut Ercan

Yapılan oylamalar sonrasında Jüri üyelerinin de belirleyecekleri kriterlere göre Meltem Kerem Esra Ezgi Umut Ercan arasında hangi aday zayıf çıkacak ve elenecek, ilk elenen kim olacak hemen buraya ekleyeceğiz.  Ezgi en büyük aday olurken bakalım son karar ne çıkacak bizde merak ediyoruz..

Masterchef Türkiye 2 Eylül Eleme Adayları Kimler?
Hakan Ezgi isimini ve Ercan İsmini söyleyerek onların yarışmadan elenmesini isteyerek ilk olarak oyunu kullandı.
Ercan Meltem ve Ezgi ismini söyleyerek Masterchef yarışmasından bu iki yarışmacının elenmesini istediğini vurguladı.
Ezgi Meltem ve Esra ismini söyleyerek bu yarışmacıların gitmesini istedi.
Umut Meltem ve Ezgi için oy kullanırken yarışmadan bu iki ismin ayrılmasını istedi.
Esra Ezgi ve Umut’un takımda görmek istemediğini beyan ederek bu ikilinin isimlerini söyledi.
Kerem Ezgi ve Umut ismini söyleyerek Eti pişirme ile ilgili bir şeyler yapmadığını söyleyen Kerem Umut’un adını bu yüzden yazdığını vurguladı.
Meltem ise Ezgi’ye takım anlayışını bilmediğini vurgulayarak her şeyi öğretemeyeceğini ve bir sonraki yarışmada kendisi ile yarışmak istemediğini söyleyerek onun gitmesini istedi.Meltem’in takımda görmek istemediği bir diğer isim ise Umut oldu.Umut’ kendine rakip gördüğü için yazdığını söyledi.

MasterChef 2 Eylül Pazar Kim Elendi > Ercan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

MasterChef Kim Elendi Kim Birinci Oldu Dokunulmazlık Kazandı? 2 Eylül Pazar (2 Yorum)

  1. Kadınlar saçlarını toplayıp da yemek yapsalar keşke. Onların saçlarını gördükçe benim midem bulanıyor. Bir de şu ter problemine çare bulunsa iyi olacak. Resmen yemeklerin içine damlıyor.

    • Kesinlikle katılıyorum dünden beri kızların saçı sinir etti nasıl izin veriyorlar anlamadım ve keremin saçı sürekli elinde düzeltip duruyor…

Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018