MasterChef Murat Diskalifiye mi oldu Yarışmadan Çıkarıldı Kovuldu mu? 13 Kasım

MasterChef Murat Elendi mi Diskalifiye mi oldu Yarışmadan Çıkarıldı Kovuldu mu? sorusunu soracağınızı biliyoruz. Çünkü 12 Kasım pazartesi günü Murat diskalifiye edilmek için elinden geleni yapıyor ve tüm jüri üyelerini illallah ettirip yeter artık dedirtiyor adeta. Murat Avm de yapılan çekimlerde resmen çıldırdı ve kovulmaya aday oldu..

Tv8 MasterChef  13 Kasım Murat Elendi mi Diskalifiye mi oldu Yarışmadan Çıkarıldı Kovuldu mu?

Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Elenen Diskalifiye edilen Yarışmacı: Murat 

12-13 Kasım 2018 MasterChef Murat Elendi mi Diskalifiye mi oldu Yarışmadan Çıkarıldı Kovuldu mu? MasterChef Türkiye 13 Kasım Murat Avm de Yaptıklarından Dolayı Diskalifiye Oldu Mu? Masterchef Türkiye yarışmasında yeni bir haftaya başlanıyor. Geçen hafta diğer haftalardan farklıydı. Kazanan isim finale direk giden isim oldu.

Masterchef Türkiye de önceki haftalarda herkes bireysel yemek yarışması yapıyordu. Kazanan isim takım kaptanı oluyordu. Takım Kaptanı olan isim rakibini de kendi seçiyordu. Kendi takımlarını oluşturarak takım yarışına giden yarışmacılar arasında rekabet çok kızışıyor. Yarışmacılar arasında sürekli kavgalar oluyor. Bu yüzden de seyirciler sürekli olarak programı eleştiriyorlar. Bende bir Masterchef izleyicisi olarak kavga tartışma yerine ustaca yemek yapma sanatı izlemek istiyoruz. Şefler gerçekten ülkemizin değerleri. Onları değerlendirerek güzel yemekler izlemek varken kavgalar izleyip programdan soğuyoruz.

Masterchef Türkiye programının hem komik ismi olarak bilinen Murat Özdemir çoğu zaman tartışmaların başrolü oluyor. Bu yüzden de çoğu zaman şeflerden uyarı alıyor. Programın çekildiği stüdyodan kovulduğu bile oldu. Ama can çıkar huy çıkmaz derler ya o hesap! Murat Özdemir Masterchef Türkiye programındaki davranışlarından dolayı sürekli uyarı alırken bu uyarılar artık diskalidiye ye gitsin istiyor çoğu izleyici.

Masterchef Türkiye yarışmasında Murat Özdemir yeni yılda Survivor 2019 da yarışmaya katılıyor. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasına katılacak isimler netleşirken Masterchef’ten birisinin katılacağı da açıklanmıştı. Sonrasında bu ismin Murat Özdemir olduğu söylendi.

Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan Murat Özdemir Salı günü yapılan Avm de yemek yarışması programında taşkınlıklarının dozunu artırıyor. Murat Avm de yemek yapılırken bağırıp çağırıyor kavga ediyor. Elindeki bir şeyi fırlatıyor ve etraftaki seyircilerinden birisine çarpıyor. Bu yüzden de şefler çok kızıyor Murat’a haklı olarak. Bakalım bu davranışlarının sonucunda Murat Özdemir program diskalifiye oluyor mu?

Masterchef Murat çıldırdı yarışmadan diskalifiye oldu

Masterchef Murat çıldırdı yarışmadan diskalifiye oldu mu? Murat Özdemir Masterchef Türkiye programından diskalifiye olacak mı? Sizce diskalifiye olmalı mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Masterchef Murat çıldırdı yarışmadan diskalifiye oldu mu konusundaki görüşlerinizi bekliyoruz.. 12-13 kasım Masterchef Murat diskalifiye oldu mu yarıştan kovuldu mu?  Evet..

Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Elenen Diskalifiye edilen Yarışmacı: Murat 

Masterchef Murat diskalifiye oldu mu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2018