Masterchef Murat neden gözaltına alındı, Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti?

Tv8 de olay adam Masterchef Murat yine olay oldu. Master Şef Murat Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti Masterchef Murat neden gözaltına alındı, Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti? Masterchef Murat programda aksi tavır ve hareketleri ile herkesi cıldırtmıştı hatırlarsanız ve en sonunda diskalifiye edilmişti.

Masterchef yarışmasından geçtiğimiz haftalarda diskalifiye edilmesiyle ülke gündemine oturan ve sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile sık sık adından söz ettiren Masterchef Murat Özdemir, dün polisler tarafından gözaltına alındı. Masterchef Murat bu gözaltının sebebi olarak Acun ılıcalıyı gösterdi.

Masterchef Murat Biber Gazıyla Zapt Edildi. Masterchef Murat neden gözaltına alındı, Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti? konusunda detaylar birazdan geliyor.Masterchef Murat neden gözaltına alındı

Biber gazı sıkılarak güçlükle zapt edilebilen Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu için gözaltına alındığını iddia etti. Özdemir o anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Masterchef Murat neden gözaltına alındı, Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti? konusunda sizler için hazırlanan videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz..

Sizce Masterchef Murat nasıl bir tavır içinde? Acun Ilıcalı kendisini hedef alan açıklamalarına ne diyecek azmettirici veya göz altına alınmasına neden oldu mu gerçekten ilerleyen zamanda göreceğiz. Masterchef Murat gözaltı süresinden sonra Serbest Kaldı mı şimdilik bir açıklama gelmedi.

Masterchef Murat neden gözaltına alındı, Serbest Kaldı mı Acun mu Şikayet Etti? konusunda videomuzu aşağıdan takip edip izleyebilirsiniz. Muratta ilk açıklamalar ve Polislerin gözaltına alma süreci videodan takip edilebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018