MasterChef Sinan Kabaktaş Kimdir? Nereli ve İşi Nedir?

MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon, Tv8 ekranlarında başladı. Masterchef yarışmacılarından daha önce Yemekteyiz‘e de katılan Sinan Kabaktaş kimdir? Sinan Kabaktaş aslen nereli? Mesleği, işi nedir? Kaç Yaşında? Evli mi? Sinan Kabaktaş pilavı neden yetiştiremedi? Tüm soruların cevabı burada…

MasterChef Sinan Kabaktaş Kimdir Nereli ve İşi Nedir - dizihaberi.tv

 

MasterChef Sinan Kabaktaş Kimdir?

Tv8’de yayımlanan ve Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın yaptığı MasterChef Türkiye 2019’da daha önce Yemekteyiz programına katılarak dikkatleri çeken Sinan Kabaktaş yarışmacı oldu. Yine ilginç hareketleri ile dikkat çeken Sinan Kabaktaş istanbul’da yaşıyor. Uzun yıllar animatörlük de yapan Sinan Kabaktaş, yemek yapmaktan büyük keyif aldığını belirtti. Daha önce Yemekteyiz yarışmasında da bu söylemlerle gündeme gelmişti. 9 kardeşin sekizincisi olan MasterChef Sinan Kabaktaş yemeği yetiştiremedi.

MasterChef Sinan Kabaktaş Nereli?

MasterChef Türkiye 2019’un ‘bendeki keramet inanç ve el hüneri” söylemleri ve yemeği yetiştirememesi ile dikkat çeken Sinan Kabaktaş aslen Sivaslı.

MasterChef Sinan Kabaktaş Kimdir Nereli - dizihaberi.tv

MasterChef Sinan Kabaktaş Mesleği İşi Nedir?

MasterChef’in yeni sezonda elemelere katılan Sinan Kabaktaş bir otelin kat görevlisi olarak çalışıyor.

MasterChef Sinan Kabaktaş Kaç Yaşında?

MasterChef 2.Sezonun yarışmacılarından olmaya çalışan ve İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşayan Sinan Kabaktaş 30 yaşında.

Elemelerde Mehmet şef, “sendeki keramet nedir” diye sordu. Sinan, “bendeki keramet inanç ve el hüneri” dedi. MasterChef Sinan yemeği yetiştiremeyince jüri memnun musun diye sordu. Yetiştiremedim ama pilavın tadından çok memnunum dedi. Danilo bana bir çatal hazırla nasıl yemeli hissetmek istiyorum dedi. Danilo, biraz bahar hissi için rüzgarda olmalı diyince sinan Danilo’nun suratına üfledi.
Yemeği sade bulan Mehmet şef, yemeği beğendim. bir daha ki bölümlerde seni görmek isterim dedi. Somer şef hayır dedi. Danilo!?..

MasterChef Sinan Kabaktaş Kimdir - Danilo - dizihaberi.tv

MasterChef Türkiye’nin ilk sezonunu Uğur kazanmıştı. Bakalım 2019’da 2.sezonuna giren yarışmanın kazananı kim olacak? Değişik düşünce ve davranışlara sahip kişiliğiyle Sinan Kabaktaş MasterChef’de neler yapacak göreceğiz!

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.