MasterChef Somer Sivrioğlu Şef Neden Yok Ne Zaman Gelecek?

MasterChef Somer Sivrioğlu Şef Neden Yok Ne Zaman Gelecek? Masterchef Türkiye programında 3 jüri üyesi vardı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Hazer Şef. 3 ü de birbirinden başarılı olan Masterchef kendilerinin yolunda ilerlemek isteyenleri eğitmek için bu yarışmada sunuculuk yapıyorlar.

MasterChef Türkiye de yer alan Mehmet Şef, Hazer Amani programa yer alırken Somer Şef bir kaç gündür programda yer almıyor. Programda yer almayınca da izeyiciler Somer Şef’i merak ediyorlar. Somer Şef programda bir müddet daha yer almayacak.

Somer Şef nerede MasterChef programından ayrıldı mı?

MasterChef Türkiye programında yer alan jüri üyeliği yapan Somer Şef programa devam edecek. Ancak Avusturya dan gelen kalabalık bir gruba Anadolu mutfağını tanıtmak için Türkiye turuna çıktı. Bu yüzden de Anadolu mutfağını tanıtmak için bir süre daha programda yer almayacak.

İki gündür MasterChef Türkiye programında yer almayan Somer Şef’i resmen gözümüz arıyor. Umarız en yakın zamanda programa geri döner. Somer Şef Anadolu mutfağını yurtdışından Avurturya dan gelen misafirleri için tanıtacak. Ülkemizin tanıtımı için çalışan Somer Şef’i de tebrik eder ve başarılar dileriz.

Somer Şef Masterchef Türkiye programına 20 eylül pazar akşamı eleme yapılırken programa katıldı. Somer Şef programa döndü…

Somer Sivrioğlu Kimdir? 1971’de İstanbul, Kadıköy’dedünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye’de kaldı. Türkiye’de uzun yıllar annesi ile birlikte çalışan usta şef’in annesi restoran, bar işletmeciliği yapmıştır. 25 yaşında iken 1995 senesinde Yüksek Lisans yapmak için Avustralya’ya gitmiştir.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuş, daha sonra master yapmıştır. Masterchef Türkiye isimli programda Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya ile birlikte hem sunuculuk hem de jürilik yapmaya devam ediyor. Somer Sivrioğlu, Aslı Sencer ile evlidir.

MasterChef Jüri Üyeleri Kimler Mehmet Yalçınkaya Hazer Amani Somer Sivrioğlu

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.