Masterchef Türkiye 10-11 Aralık Yarı Final Haftası Kim Elendi Finale Kimler Kaldı?

Masterchef Türkiye 10-11 Aralık Yarı Final Haftası Kim Elendi Hangi Yemekler Yapıldı... Masterchef Türkiye 10 aralık pazartesi ve 11 aralık salı akşamı yayınlanan bölümlerde artık yarı final haftası başladı. Yarı final heyecanında Masterchef te 5 yarışmacı kaldı. Bu isimlerin hepsi yarı finale kaldılar. Yarı final de Masterchef’in özel misafirleri de var.

Masterchef Türkiye de pazartesi günü eski elenen yarışmacılar konuk olarak geliyor. Şefler elenen yarışmacıları davet ediyor. Keyifli anlar yaşanıyor onlar stüdyoya gelince. Bazıları hala köstek olmaya geldim dese de giden gitti kalanlarla yarışma devam ediyor. Masterchef Türkiye de 5 yarışmacı kaldı. Şefler artık onlara yarışmacı önlüğü değil şef ceketleri giydiriyorlar. Bu bile onları motive eden bir olay.

Masterchef Türkiye de Hakan dışında 4 isme daha final rozeti takıldı. Final rozeti ile yarışmada kalma hakkı kazanan Uğur Meltem Kerem Hakan ve Burcu artık kıyasıya rekabet içerisindeler. Bu zamana kadar kalınca kimse son dakika da yarışmadan elenmek istemez. Çok zorlu yemekler yapacaklar. Artık şef ceketlerini de giydiler. Hata yapma şansları yok.

Mehmet Şef, Somer Şef ve Hazer Şef onlardan memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Yapılan yemeklerden beğendiklerini ve beğenmediklerini söylüyorlar. Artık yarışma da son haftaya giriliyor. Gelecek hafta final haftası yayınlanacak olan Masterchef Türkiye programında kim finale kalacak? Masterchef Türkiye de 10-11 aralık pazartesi salı günü kim elenecek? Nasıl yemekler yapıldı? Programa gelen eski yarışmacılar arasında nasıl diyaloglar geçti.

Özellikle Kerem’in Mehmet abi Masterchef kim olacak demesi üzerine Mehmet’in ben olacam demesi çok komikti. Üstelik kebap yemeği yapıldığını duyan Mehmet yerinde duramadı kalkıp yemek yapmak istedi. Böyle komik sahnelerinde yer aldığı Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta sonucunu sizlerle paylaşacağız. Yapılan yemekler ve elenen yarışmacı bu konumuzda sizlerle olacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE 10 ARALIK PAZARTESİ MELTEM ELEMEYE KALDI. SALI GÜNÜ KİM ELENECEK? CEVABI BU KONUDA…

Salı akşamı Masterchef Türkiye’de künefe yapılıyor. Künefe’yi en iyi yapan hangi yarışmacı olacak? Salı akşamı Meltem’le kim elemeye kalacak ve elenen kim olacak?

MASTERCHEF 11 ARALIK’TA ELENEN İSİM HAKAN OLDU. KEREM MELTEM UĞUR VE BURCU FİNAL HAFTASINA KALDI. 

Siz Masterchef’in kim olmasını istersiniz? Yoruma düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kerem’in masterchef olmasını isterim.çünkü bu yarışmada hakkını veren en iyi yarışmacı.başarılarının devamını diliyorum.umarım bu yarışmanın sonunda sevinen kerem olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.