Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Kim Elendi?

Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Kim Elendi? MasterChef Türkiye 21. ve 22. bölümü 12 Kasım ve 13 Kasımda yayınlanıyor. Masterchef sonlara yaklaşırken işler iyice kızışıyor. Yarışmacıların sayıları günden güne azalıyor. Haftanın ilk bölümü yayınlandı ve ilk eleme adayı belli oldu.

Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Elenen Yarışmacı: Murat 

Masterchef 12-13 Kasım bölümlerinde neler oldu? İlk eleme adayı kim oldu? Masterchef Türkiye de 12 kasım ilk bölümünde yarışmacı sayısı azaldığı için kıyasıya rekabet daha da arttı. Masterchef Türkiye 12 Kasım 21. bölümünde neler yaşandı, eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de her hafta olduğu gibi bu haftada öncelikle takım kaptanları belirlendi. Takım Kaptanları Kerem ve Mehmet oldu. Kendi takımlarını belirlendiler. Masterchef te önceki haftalarda bir kural değişikliği ile eleme potasına 4 değil 3 kişi gidiyordu. Masterchef Türkiye de 3 eleme adayından birisi pazartesi belli olurken diğer ikisi de salı akşamı belli oluyor.

Masterchef Türkiye de Mehmet Kırmızı Mehmet mavi takım kaptanı oldu. Takım yarışını Mehmet’in takımı kazandı. Mavi takım yarışı kaybederken aralarında dokunulmaz yarışı yapıldı ve yarışı kazanan Murat oldu. Hem Hakan ve Murat haftanın dokunulmazları olurken eleme sadece Mehmet, Burcu ve Meltem arasında yapıldı. Eleme de adı en çok yazılan da Meltem oldu. Meltem haftanın ilk eleme adayı oldu.

Diğer taraftan Murat salı akşamı tabiri yerindeyse herkesi çıldırttı. Şeflerde yarışmacılarda artık Murat’a daha fazla sabredemedi ve onu stüdyonun dışına çıkardılar. Murat hakkında şefler bir karar verecekler? Yaptıklarının Masterchef’e yakışmadığının farkında herkes. Seyirci de yarışma da Murat’ı görmek istemiyor bence. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Murat Masterchef Türkiye programında diskalifiye olmalı mı?

Masterchef Türkiye 22. bölüm 13 Kasım salı Masterchef Türkiye diğer iki eleme adayları kimler olacak? Masterchef ‘e veda eden yarışmacı kim olacak sizlerle bu konuyu paylaşacağız.

Masterchef Türkiye 13 Kasım Salı Elenen Yarışmacı: Murat 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018