Masterchef Türkiye 17-18 Aralık Final Haftası Kim Elendi Kim KazandI?

Masterchef Türkiye 17-18 Aralık Final Haftası Kim Elendi Kim Kazandı? Masterchef Türkiye 17 aralık pazartesi ve 18 aralık salı akşamında final haftası yayınlanacak. Final haftasında yarışmasının birincisi belli olacak mı? Masterchef Türkiye de yeni hafta da yarışmanın birincisi açıklanıyor.

Masterchef Türkiye programında geçen hafta yarı final haftası yapıldı. Yarı final haftasında yarışan yarışmacılar Kerem, Meltem, Burcu, Uğur ve Hakan’dı. Elenen yarışmacılarda stüdyodaki yerlerini aldılar. Mehmet yapılan yemeklere sessiz kalamadı. Mehmet sürekli müdahale etti ve arkadaşlarının sinirlerini bozmayı başardı.

Masterchef Türkiye 17-18 aralık programında finale kalan yarışmacılar geçen haftadan belirlendi. Yapılan yemeklere seyirciler hayran kalırken jüri eleştirilerini sundu. Yarışmacılara giydirdikleri Masterchef gömleklerinden sonra işi daha ciddiye aldılar. Masterchef Türkiye Kırmızı takım Hakan ve Kerem’den oluştu. Mavi Takım Uğur ve Burcu’dan oluşurken bir fransız tatlısı yapıldı. Profiterol toplarının arasına özel krema ile bir koni strafora yapıştırıldı. Sonrasında üzerlerine karamel sos ile süslendi.

Masterchef Türkiye yapılan tatlı ile kazanan takım tabiki pastacı Burcu’nun takımı oldu. Burcu ve Uğur kazandı. Eleme oyununa kalan Kerem ve Hakan oldu. Sonrasında yemek yarışını yaptılar ve jüri Kerem’in yemeğini beğendi. Hakan bu hafta elenen isim oldu. Hakan Masterchef’te ilk final rozetini kazanan isim olmuştu. Final rozetini kazanmıştı ancak bu onu son ikiye taşıyamadı.

Hakan elenirken çok üzüldü ancak jüri onu motive edecek cümleler kurdu. Senin yaşındayken sendeki vizyon bende olsaydı şimdi bambaşka bir yerdeydim dedi. Yani böyle devam ederse iyi bir Masterchef olacağını söylediler. Hakan bu sözlerden onur duysa da artık hayalini kurduğu Masterchef olamayacaktır.

Masterchef 17-18 aralık final haftasına kalan yarışmacılar 4 kişi oldular. Kerem, Burcu, Meltem ve Uğur finale kaldılar. Masterchef Türkiye 17-18 aralık final haftasında nasıl takımlar olacak? Hangi yemekler yapılacak? Yarışmacılardan jüriden tam puan alan olacak mı? Masterchef Türkiye de 17-18 aralık final haftası bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018