MasterChef Türkiye 20 Kasım O Ses Türkiye’ye Yemek Yaptılar Hangi Takım Kazandı?

MasterChef Türkiye 20 Kasım O Ses Türkiye’ye Yemek Yaptılar Hangi Takım Kazandı? Masterchef Türkiye 20 Kasım salı günü dışarıda yemek yapıyorlar. Yemek yarışmasının dışarı turunda O Ses Türkiye ekibine yemek yaptılar. O Ses Türkiye ekibine hazırlanan yemeklere kaç puan verecekler.Aldıkları puanlar tek tek sayıldı. En çok puanı alan takım kazandı. Peki bu takım hangisi oldu.

Masterchef Türkiye de 19-20 Kasım da takım yarışı yapıldı. Takım oyunları sonunda Kerem ve Uğur kaptan oldu. Kerem, Hakan, Eslem ve Burcu bir takımda olurken Uğur, Mehmet, Meltem ve Esra’da bir takım oldular. Takımlar yarıştılar. Pazartesi yapılan yarışma sonrasında kaybeden takım Uğur, Esra, Meltem ve Mehmet oldu. Sonrasında olanlar oldu.

Masterchef Türkiye de kaybeden takımın akrabaları getirildi. Uğur’un ve Esra’nın babaları, Meltem’in eşi ve Mehmet’in abisi geldi. Böylelikle birlikte yemek yapacaklar. Yarışmacılar yemeklere dokunmayacaklar ve kendi akrabalarını yönlendirecekler. Bakalım en güzel yemeği kim yapacak? Jüriye de bir konuk geldi. Bu konuk Mehmet’in en büyük abisi aşçı olan’dı. Mehmet’in ailesinden iki kardeşi de bugün stüdyodaydı yani.

Masterchef Türkiye 20 Kasım salı bölümünde de O Ses Türkiye ekibine konuk oluyorlar. Ve onlara mükemmel bir menü hazırlıyorlar. O Ses Türkiye de Acun Ilıcalı eti beğenmediğini söyledi. Eti dışarı da olsa yemezdim dedei. Ancak Beyaz et ucuz olursa ben yemeğe giderim dışarıya dedi. Herkesi güldürdü.

Şeflerle O Ses Türkiye jüri üyeleri arasında tatlı bir rekabet yaşanıyor. Bakalım yemek menüsü ne olacak? Kaç puan alıp hangi takım kazanacak?

MasterChef Türkiye 20 Kasım Salı Kim elendi yarışmadan?

Tv8 de ekrana gelen MasterChef Türkiye yarışmasından 20 Kasım Salı Kim elendi konusundaki cevabı burada vereceğiz.. Birazdan sayfayı yenileyin lütfen.. MasterChef Türkiye 20 Kasım Salı günü elenen:

Masterchef 20 Kasım programında yine aynı kişiler elemeye turuna kaldı. Bu yüzden de Uğur, Meltem, Esra eleme yemeği yapıyorlar. Mehmet bu sefer dokunulmaz oldu. Bakalım bu hafta elenen isim kim olacak?

MASTERCHEF TURKIYE PROGRAMINDA 20 KASIM SALI AKŞAMINDA PROGRAMDAN ELENEN ISIM ESRA OLDU. KENDISINE HAYATINDA BAŞARILAR DILERIZ…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018