MasterChef Türkiye 22-23 Ekim Pazartesi Salı Elemeye Kalanlar Kim Elendi?

MasterChef Türkiye 22-23 Ekim Pazartesi Salı Elemeye Kalanlar Kim Elendi? MasterChef Türkiye 22 Ekim pazartesi bölümünde artık son haftalara yaklaşılıyor. Bu yüzden de rakip olan tüm yarışmacılar arasında tartışmalar artıyor. Pazartesi takım kaptanları belli oldu. Masterchef Türkiye programında takım kaptanlarının seçimi için yapılan yarışma da görev belli oldu.

23 Ekim Salı Elenen İsim: DORUK oldu..

Masterchef Türkiye de 22 ekim pazartesi bölümünde takım kaptanı olmak için yarışmacılar 10 tane çiğ börek yapmalılar. Çiğ börekleri en çabuk yapan yarışmacılar sırasıyla jürinin önüne koyuyorlar. Yarışmacılar sırasıyla tattırıyorlar çiğ börekleri. 10 tane çiğ böreği en erken ve en güzel yapan yarışmacı takım kaptanı oluyor. Takım kaptanı rakip takım kaptanını da kendi seçiyor.

Masterchef Türkiye programında Mehmet ve diğer yarışmacılar arasında bir tartışma yaşanıyor. Mehmet programda kendini ezmeye çalıştıklarını söylüyorlar. Ben ezik değilim siz beni ezmeye çalışıyorsunuz diyor. Esra’nın eli kolu neden şişti? Çiğ börekleri yapmaya çalışırken Esra’nın kolu şişti birden bire. Herkes çok şaşırdı!

Takım kaptanları belli olunca kendi takımlarını seçiyorlar. İddaalı bir takımla verilen görevi en iyi yapmaya çalışıyorlar. Kırmızı ya da mavi takımdan pazartesi günü kaybeden takım dokunulmazlık oyunu oynuyorlar. Dokunulmazlık için yapılan yemek yarışında bir isim dokunulmaz oluyor. Elemede ismi yazılamıyor.

Pazartesi kaptanları; Hakan ve Esra oldular.

Masterchef 22 ekim Pazartesi günü Yemek yarışını kazanan takım; Kırmızı Takım kazandı

Masterchef Türkiye 22 ekim pazartesi dokunulmazlık yarışını kazanan isim;Eslem dokunulmaz oldu.

22 Ekim Masterchef Türkiye elemeye kalan yarışmacılar; Hakan ve Doruk.. Sonuçta Doruk elendi..

23 ekim salı akşamı yayınlanan Masterchef Türkiye de yine takımlar arasında yarışma yapılıyor. Kaybeden takım dokunulmazlık oynuyor. Bir isim dokunulmaz olurken diğer yarışmacılar arasından 2 isim elemeye kalıyor. Toplam elemeye kalan isim sayısı 4 olunca da eleme yarışması yapılıyor. Elemeye kalan 4 isim yemekleri yapıyorlar. Bu yüzden de elenen isim bu şekilde belli oluyor.

Salı günü Haliç tersanesi personeline yemek yapan yarışmacılardan mükemmel bir menü bekleniyor. Ezogelin Çorbası, Sebzeli Bulgur Pilavı, Kapakaltı, Etli Lahana Sarması, Ev Baklavası, Zeytinyağlı Pırasa, Kök Salata yapılıyor.

Masterchef 23 ekim Salı günü Yemek yarışını kazanan takım;Mavi Takım kazandı. Hakan’ın takımı kazandı.

Masterchef Türkiye 23 ekim salı dokunulmazlık yarışını kim kazanacak? Bu sefer farklı bir yemek ayrışması yapıldı. Yemekleri görmeden koku ve tadına bakarak adını söylemeye çalışıyorlar.

23 Ekim Masterchef Türkiye elemeye kalan yarışmacılar;Murat, Tuğçe

23 Ekim Salı Masterchef Türkiye elenen yarışmacı kim oldu? 

23 EKİM SALI MASTERCHEF TÜRKİYE ELENEN İSİM DORUK OLDU.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018