Masterchef Türkiye 23 Aralık Canlı Yayın Finali Kim Kazandı Uğur Mu Kerem Mi?

Masterchef Türkiye 23 Aralık Canlı Yayın Finali Kim Kazandı Uğur Mu Kerem Mi? Masterchef Türkiye yarışmasında büyük final zamanı geldi. Haftalardır mücadele veren Masterchef adayları için en heyecanlı son geldi. Yarışmacılar her hafta birbirinden güzel ve farklı yemekler yaptılar. Bu yemekleri bazen jüri üyelerine bazen de topluluklara ikram ettiler. Buna göre kazanıp kaybettiler.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programı için final zamanı geldi. Masterchef Türkiye yapımcılığını Bloom Medya üstlenirken jüri üyeliğini Hazer Amani, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Masterchef Türkiye yarışmasının kazanan ismi pazar akşamı gerçekleşecek olan canlı yayınla belli olacak. Masterchef Türkiye programı final haftalarına başlamıştı.

Masterchef Türkiye programında bu zamana kadar neler yaşandı neler? Haliç Tersanesinde çalışanlara yemek verdiler. O Ses Türkiye ekibine, Sporculara ve madencilere kadar yemek çıkardılar. Takım olarak yarışıp menüleri ikram ettiler. Yemekleri tadan insanlar puan vererek kazanan takımları belirlemişti. Sonrasın kaybeden takım bireysel yemek yapmışlardır. Jüri üyeleri tadarak kararlarını vermişlerdi. Sonrasında oynanan eleme yarışında ile yemeği uygun yapamayan yarışmacılardan her hafta birisi programa veda ediyordu.

Yarışmacılar her hafta birer birer eksildiler. Son ikiye yarışmanın baştan beri en iyileri kaldı denilebilir. Yarışmacıların elenmesinin ardından son 4 e Meltem, Burcu, Kerem ve Uğur kalmıştı.  Yarı final haftasında bir kişi daha elendi bu isim de Meltem oldu. Son üçlüye Burcu, Kerem ve Uğur kalmıştı. Bu üçlüden ilk elenen isim Burcu oldu. Böylece finale Uğur ve Kerem kalmış oldu. Masterchef te büyük final zamanı geldi.

Masterchef Türkiye yarışmasında büyük final yayını canlı olarak ekrana gelecek. Canlı yayından final yemekleri yapılacak. Şefler kimi seçecek göreceğiz. Büyük final için bazı sürprizlerde vardır elbette. Masterchef Türkiye yarışması finali pazar akşamı canlı yayınlan yayınlanacak.

Masterchef Türkiye de sizin favoriniz hangisi? Sizce Türkiye’nin Masterchef’i kim olacaktır?

NOT: MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ SEZON BAŞVURULARI BAŞLADI BİLE. MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ SEZON BAŞVURULARINA TV8 RESMİ WEB SAYFASINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

MASTERCHEF TÜRKIYE ILK SEZONU BIRINCISIUĞUR OLDU. KENDISINI TEBRIK EDİYORUZ. FINALDE KEREM DE ELINDEN GELENI YAPTI IKISI DE COK BAŞARILIYDI.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018