Masterchef Türkiye 26-27 Kasım Hangi Takım Kazandı ve Kim Elendi? (Lahmacun ve Balık Tarifi)

Masterchef Türkiye 26-27 Kasım Hangi Takım Kazandı ve Kim Elendi? (Lahmacun Tarifi) Masterchef Türkiye 26 Kasım pazartesi ve 27 Kasım salı bölümlerinde artık her şey çok sert! Hakan söylediği sözler yüzünden ceza üstüne ceza alıyor. 26 Kasım Masterchef’te lahmacun yapılıyor. Lahmacun yaparken şefler en küçük bir ısrafa tahammül etmiyor ve sürekli ceza veriyorlar. Böylelikle programın da izlenmesi olumlu artıyordur bence!

Masterchef Türkiye 26-27 Kasım Salı  bölümlerinde takım kaptanları kim oldu? Takım kaptanı yarışından sonra yapılan yemek yarışını kim kazandı? Bilgileri konumuzda sizlerle paylaşacağız. Masterchef Türkiye 26 Kasım programında yapılan lahmacundan dolayı takım kaptanı seçildi.

Hakan Masterchef Türkiye de 26 Kasım pazartesi bölümünde şeflerden çok büyük tepki alıyor. Rozetini kaybetme tehlikesi yaşıyor. Masterchef Türkiye de Hakan’ın bugün yaptıkları sınırı aştı gerçekten. 26 Kasım da Hakanla ilgili bir toplantı yapılma kararı alındı. Masterchef Türkiye 26 Kasım takım kaptanı oldu.

Masterchef Türkiye de 26 Kasım pazartesi günü takım kaptanı yaptığı lahmacunla Uğur oldu. Uğur kendine rakip olarak Meltemi seçti. Uğur Eslem ve Burcu ile takım oldu. Meltem’de Kerem ve Mehmet ile takım oldu. Şefler balıkları aldı geldi. Bakalım en güzel balık tarifi ile kazanan takım kim olacak?

Masterchef Türkiye de bu hafta elenen isim Mehmet oldu. Mehmet elenince geriye Eslem, Uğur, Kerem, Hakan, Burcu ve Meltem kaldı geriye. Başarılı yarışmacılardan gelecek hafta kimler elenecek? Neler olacak göreceğiz.

Sizce Yemekteyiz yarışmasından Mehmet’in elenmesi sizce  doğru karar mı yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018