MasterChef Türkiye 30 Ekim Salı Kim Elendi? (Belli Oldu)

MasterChef Türkiye 30 Ekim Salı Kim Elendi? Masterchef Türkiye programı her hafta pazartesi ve salı akşamları yayınlanıyor.Pazartesi akşamı MasterChef yarışmacıları arasında ilk olarak takım kaptanları belirlendi.  Takım kaptanları Murat ve Kerem oldular. Kırmızı Takımın kaptanı Kerem olurken Beyaz takımın kaptanı  Murat oldu. Güzel bir menü ile jüri karşısına çıkan yarışmacılardan kazanan takım beyaz takım oldu. Murat takım kaptanı olarak takımına yarışı kazandırdı.

Masterchef Türkiye 29 ekim pazartesi programında kırmızı takım elenen takım oldu. Dokunulmazlık oyununda boşnak mantısı yapıldı. Ama eleme oyununda farklı bir kural geldi. Bu kurala göre kırmızı çizgi içerisine girip malzeme alan kişi başka kişi gelene kadar o kırmızı çizgiden ayrılamıyor. Bu kırmızı alana ilk giren isim Hakan oluyor. Hakan kırmızı çizgiden çıkamıyor. Onun yerine Esra oklava almaya gelerek onu kurtarıyor. Sırasıyla malzeme almaya gelerek kırmızı çizginin içindeki isim değişiyor. Şefler de girmelerini mecbur etmek için streçle hamur açmayı yasakladı.

Masterchef Türkiye 29 ekim pazartesi programında dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu kazanan isim aynı zamanda takım kaptanı olan Kerem oldu. Sonrasında elemeye gidildi. Elemede en çok adı yazılan tek isim eleme adayları oldu. Elemede en çok adı yazılan iki isim Tuğçe ve Hakan oldu. Kerem bir isim söylemek zorunda olduğu için Tuğçe’nin adını söyledi. 

30 ekim salı Masterchef Türkiye takım oyununu kazanan takım yine Beyaz takım oldu. Kerem’in takımı yine elemeye kaldı. Yine dokunulmazlık yarışı oynandı. Hamburger yapıldı. Pazartesi’nin dokunulmaz olan ismi Kerem olmuştu. Salı günü dokunulmaz olan isim Hakan oldu.

30 ekim salı Masterchef Türkiye programında eleme oyununda 3 isimden birisi son yemeğini yaptı. Kerem Tuğçe ve Burcu eleme yarışması yaptılar. En fazla elemeye adı yazılan bu 3 isimden birisi elenen isim oluyor. Ve malesef bu haftanın elenen isim belli oldu. MasterChef Türkiye 30 Ekim salı elenen isim Tuğçe oldu.

Tuğçe Masterchef Türkiye’de bu hafta takım arkadaşlarını batırmak için elinden geleni yaptı. Bu yüzden de cezasını böyle çekti. Masterchef Türkiye 30 ekim salı elenen Tuğçe oldu.

Yeni bilgilerle konumuz güncellenmektedir. MasterChef Türkiye 30 Ekim program yayınlandıkça bilgileri en doğru şekilde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2018