MasterChef Türkiye 6 Kasım Direk Finale Giden Yarışmacı Kim Oldu? - Dizi Haberleri – Oyuncuları

MasterChef Türkiye 6 Kasım Direk Finale Giden Yarışmacı Kim Oldu?

MasterChef Türkiye 6 Kasım Hangi Takım Kazandı Kim Elendi Bilgileri… Masterchef Türkiye de yeni hafta başladı. Pazartesi ve salı günleri yayınlanan MasterChef Türkiye programında haftanın iki günü yemekler yapılıyor. Jüri puanını vererek kazanan takımı seçiyor. Elenecek ismi seçiyor.

6 Kasım MasterChef Türkiye programında takımlar kendi aralarında yemek yarışması yapıyorlar. Ardından kaybeden takım dokunulmazlık yarışı yapıyor. Dokunulmazlık için yapılan yemek yarışmasında jüri her hafta farklı bir zorluk çıkarıyor yarışmacılara. Bu da keyifli anlara sahne oluyor. Masterchef Türkiye programı hem eğlenceli hem de gergin dakikalara sahne oluyor.

5-6 Kasım Masterchef Türkiye programında son bölüm çok gergin dakikalara sahne oldu. Jüri elemeye kalan son 3 ismi azarladı resmen. Hepsine de kötü yemek yaptıkları için söylendiler. Burcu’ya Kerem’e ve Tuğçe’ye çok kızdılar. Kabak Çiçeği dolması yaptırdı Somer Şef onlara. Ancak Somer Şef’in tabağına hiç bir tabak benzememiş ve bu 3 isim de elense üzülmeyeceklerini söylediler. Bu durum zaten yarışmacıların hepsine dokundu.

Masterchef Türkiye 5 Kasım Pazartesi Takım Kaptanı kim oldu? Masterchef Türkiye 5 Kasım pazartesi takım kaptanı Uğur oldu. Uğur’un kendine rakip olarak seçtiği takım kaptanı Murat oldu.

  Yemek yarışmasını hangi takım kazandı?…………  Dokunulmaz olan yarışmacı kim? …………. Elemeye kalan yarışmacı kim?. ………

Bunu Gördün mü>>  2019 Survivor 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Hangi Takım Kazandı ? 10 Bin Euro Ödülünü Kim Aldı

MASTERCHEF TÜRKİYE DE BU HAFTA ELEME YOK. FİNALE KALAN İSİM BELİRLENDİ. İLK FİNAL ETABINA KALAN İSİM HAKAN OLDU.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018