MasterChef Türkiye 8- 9 Eylül Cumartesi Pazar Kim Elendi Kim Birinci Oldu?

MasterChef Türkiye 8- 9 Eylül Cumartesi Pazar Kim Elendi Kim Birinci Oldu? Master Chef Türkiye 8 eylül cumartesi ve 9 eylül pazar günü yeni bölümü ile Tv8 de yayınlanıyor. 3. ve 4. bölümü ile 2. haftasında ekrana gelen MasterChef Türkiye programına bu haftasonu hangi yarışmacılar elenecek.

Not; Konumuzu güncelledik. Son bilgileri konumuzun sonunda görebilirsiniz. MasterChef en son yayınlanan yeni bölüm bilgileri konunun en alt kısmında. MasterChef Türkiye 9 Eylül Pazar elenen kim oldu? Sayfanın sonunda…

Bu haftanın gündemin de tartışmalar daha çok yer alıyor. Herkes hünerlerini gösterip Masterchef olmak istiyor. Bu yüzden de ellerinden geldiğinin en iyisini yaparak şeflere sunmak istiyorlar. Ancak takımlar arasında da takım içinde de çok fazla kavgalar söz atışmaları oluyor. Özellikle Murat hedef tahtası haline geldi 8 Eylül cumartesi günü…

MasterChef programında yemek yarışmasında mavi takım kazandı ve balkona çıktı. Sonrasında dokunulmazlığı kazananı belirlemek için kırmızı yakım içinde tekrar yarışma yapıldı.  Murat’ın tarifi verse bile yapamayacağını söyleyenler haksız çıktılar. Murat en son verilen tarihi hakkıyla yaptı.

8 Eylül MasterChef Kırmızı takımda yemek ödülünün sonucunda dokunulmazlık kazananı Esra oldu.

MasterChef programında bu cumartesi gününün kazanan takımı mavi takım oldu. Kırmızı takımda yemek ödülünün sonucunda dokunulmazlık kazananı Esra oldu. Esra 41 yaşında ve beden öğretmeni.

Hakan 2 Eslem 2 Burcu 2 eleme oyu aldılar. Hakan kaptan olarak Eslem’i söyledi. Hakan ve Murat aldığı 5 oyla elemeye kaldı. Eleme de yemek düellosu yapacaklar yarın yani pazar günü de çıkacak olan 2 kişiyle toplam 4 kişi.

MasterChef Türkiye 8-9 eylül programında bu hafta elenen isim kim olacak? MasterChef Türkiye programında cumartesi günü Murat çok fazla tartışıyor. Herkesle kavga edince artık şefler dayanamıyor ve Somer Sivrioğlu dışarı çık  diye bağırıyor.

Masterchef Türkiye de Çok sayıda yarışmacı Murat’la aynı takımda olmak istemediğini söylese de bu konuda herhangi bir itiraz hakları da yoktu. Murat herkese karşı itirazlar, ses yükseltmeleri ve gerginliklerin ardından takım oyunu başladı. Kırmızı takımda da Uğur ve Tuğçe’nin Murat’a karşı olumsuz tavırları dikkat çekti. İkili yemek yapmak yerine sürekli olumsuzluklara odaklandı.

Geçen hafta MasterChef Türkiye’den eleme finaline kalan isim Ezgi ve Ercan olmuştu. Elenen isim Ercan olmuştu. Bu hafta elenmesi büyük ihtimal olan isim olarak Ezgi görülüyor. Tv8 MasterChef Türkiye 8-9 eylül programında elenen isim kim olacak? Bilgilerini tüyolarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

8 Eylül MasterChef Kırmızı takımda yemek ödülünün sonucunda dokunulmazlık kazananı Esra oldu.

9 Eylül MasteChef programında yarışmayı kazanan takım kırmızı takım oldu. Kırmızı Takım Murat’ın olduğu takım yani her ne kadar Murat beğenilmese de başarı sağlayabiliyorlar. Bu gece eleme olacak. Mavi takım tekrar bireysel elemede düelloya kalmamak için kendi aralarında yarışma yapacaklar.

MasterChef Türkiye bu akşam kaybeden takım olan mavi takım arasında yarış yapıldı. Dokunulmazlığı Uğur kazandı. Eleme yapıldı. Eleme sayılarını sizlerle paylaşalım.

Mehmet 1  Meltem  0 Ezgi 5  Alp 6  Kerem 2 Tuğçe 0  Alp ve Ezgi düellolaya kalan isimler oldu. Önceki akşamda düelloya Murat ve Eslem… Elenen isim kim olacak? Alp elendi..

MasterChef Türkiye 9 eylül pazar günü elenen isim Alp oldu. Ezgi elenmekten kurtuldu. 

9 Eylül MasterChef Türkiye programında elenen isim kim oldu? Bilgilerini programla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

MasterChef Türkiye 8- 9 Eylül Cumartesi Pazar Kim Elendi Kim Birinci Oldu? (2 Yorum)

  1. Ünüformalar hepsi aynı olsa çok güzel olur karışık giysi hiçyakışmıyor mastır şefe teşekür ederim

  2. ya bunu izlemek baya iyi oluyor favorilerim hakan ve de kerem ikisinin hiç gitmemesini istiyorum diyebiliriz hakeden kazansın iyi akşamlarrr

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018