MasterChef Yasin Obuz Kimdir? Nereli ve İşi Nedir?

Yasin Obuz ‘lu MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon, Tv8 ekranlarında başladı. Masterchef yarışmacılarından daha önce Yemekteyiz‘e de katılan Yasin Obuz kimdir? Kendisine “The King Reşit” diyen Yasin Obuz aslen nereli? Mesleği, işi nedir? Kaç Yaşında? Evli mi? Ece Erken ve Taner Tolga Tarlacı ile tanışıyor mu? Yasin Obuz kime Şirin Baba dedi? Tüm soruların cevabı burada…

MasterChef Yasin Obuz Kimdir Nereli ve İşi Nedir - dizihaberi.tv

MasterChef Yasin Obuz Kimdir?

Tv8’de yayımlanan ve Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın yaptığı MasterChef Türkiye 2019’da ilginç hareketleri ile dikkat çeken isimlerden biri de Yasin Obuz oldu. Daha önce Yemekteyiz yarışmasına katılan Yasin Obuz ilginç tavırlarıyla adından söz ettirmişti. MasterChef yarışmasına da İstanbul’dan katılan Yasin Obuz’un ailesi Antalya’da yaşıyor. Survivor yarışmacılarından Taner Tolga Tarlacı ile yakın arkadaş olan Yasin Obuz aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü mezunu.

MasterChef yeni sezon elemelerinde jüri Mehmet Yalçınkaya şef, Yasin Obuz’un değişik hal ve hereketlerine “senin bu hareketler faul” dedi.

MasterChef Yarışmacısı Yasin Obuz Kimdir Nereli ve İşi Nedir - dizihaberi.tv

MasterChef Yasin Obuz Nereli?

MasterChef Türkiye 2019’un ‘Yemek bizim işimiz’ ve “şirin baba” söylemleriyle adından söz ettiren iddialı yarışmacı adaylarından Yasin Obuz aslen Diyarbakırlı.

MasterChef Yasin Obuz Mesleği İşi Nedir?

‘Şampiyon belli 2. kim olacak acaba?’ ve “Kraldan korkun, bum” diyen Yasin Obuz’un İstanbul Sirkeci’de restoranı var.

MasterChef Yasin Obuz Kaç Yaşında?

MasterChef 2.Sezon jürisi Danilo Zanna’dan elemelerde oy alamayan Yasin Obuz 32 yaşında.

MasterChef Yasin Obuz Kime “Şirin Baba” Dedi?

İlginç hal, hareket ve söylemleriyle dikkat çeken Yasin Obuz, Somer Sivrioğlu (Somer Şefe) Yasin Obuz’un yaptığı yemeği incelemeye geldiğinde “Ben sizi gördüğümde kimi görürüm bilir misiniz? Şirin babayı görürüm. Biraz Şirin babaya benzersiniz. Sizi çok sevdiğim için söylüyorum, valla! Çocukların sevgilisi.” dedi. Somer şef oylamada 1-1 durumda olan ve kendi oyunun Yasin Obuz’un yarışmadaki akıbetini belirleyeceği elemede “bana Şirin Baba dediğin için pişamnmısın” diye sordu! Yasin Obuz ise “Gerçekten sizi gördüğüm zaman bir baba derler ya, o şekilde gördüğüm için söyledim. Kırdıysam özür dilerim, kötü anlamda söylemedim.” dedi. Somer şef gülerek “eyvallah, belki de hoşuma gitmiştir. Ama bir Risk!” dedi. Ardından “Sakın sosyall medya fanlarına güvenme, burası er meydanı! Sosyal medya fanların değil bileğini gücü, lezzetin seni ileri götürür.” dedi. Bu yaptığın sevimli şov işine dayanarak yemeğinde şovun altında kalmasın diyerek “Gel Al Önlüğünü” dedi ve böylece Yasin Obuz yarışmacı oldu.

MasterChef Şirin Baba Kim - Yasin ObuzMasterChef Şirin Baba Kim - Yasin Obuz - dizihaberi.tv - dizihaberi.tv

MasterChef Yasin Obuz Evli Mi?

MasterChef 2019 yarışmacısı Yasin Obuz’un 90 bn takipçisi mevcut. Yarışmayla birlikte daha da artacağını düşünüyoruz. Bu çok hareketli ve yıllarca Kıbrıs’ta yaşamış olan çılgın yarışmacı evli mi yakında öğreneceğiz.

Ece Erken, MasterChef Yasin Obuz’a Dava Açtı

Ece Erken, MasterChef Yasin Obuz’un kendisine ağza alınmayacak küfürler ettiğini söyleyerek dava açacağını bildirmişti. Bakalım bu yarışmada Yasin  bey kendisini kontrol edebilecek mi?

MasterChef Yasin Obuz Sloganları-Cümleleri

*Şirin baba

*90 bin kişilik sosyal medya Kralı

*Yemek bizim işimiz

*Kraldan korkun, BUM!

*Yarışmaya değil Şampiyon olmaya gelirim, BUM!

*”The King Reşit” kısaca “King Reşit” 😃

*Dedim orada Mehmet Şef dövdü dövecek. Bir bakışı var,yemin ederim böyle böyle 😃

MasterChef Yarışmacısı Yasin Obuz - dizihaberi.tv

MasterChef Türkiye’nin ilk sezonunu Uğur kazanmıştı. Bakalım 2019’da 2.sezonuna giren yarışmanın kazananı kim olacak? Eğlenceli ve hiperaktif kişiliğiyle Yasin Obuz MasterChef’de neler yapacak göreceğiz!

YORUMLAR

  1. YASİN OBUZ MUTLAKA SURVIVORDA OLMALI. YASİN OLURSA SURVİVOR RATİNG REKORU KIRAR. BİR KAÇ SEZONDUR İZLEMİYORUM SURVİVORI AMA YASİN OBUZ OLURSA KESİN İZLERİM. EMİNİM Kİ, SIRF YASİN VAR DİYE SURVİVORI İZLEYEN ÇOK OLACAK.

  2. YASİN OBUZ MUTLAKA SURVIVORDA OLSUN. YASİN OLURSA SURVİVOR RATİNG REKORU KIRAR. BİR KAÇ SEZONDUR İZLEMİYORUM SURVİVORI AMA YASİN OBUZ OLURSA KESİN İZLERİM. EMİNİM Kİ, SIRF YASİN VAR DİYE SURVİVORI İZLEYEN ÇOK OLACAK.

  3. SURVİVORDA YASİN OLURSA SURVİVOR RATİNG REKORU KIRAR. BİR KAÇ SEZONDUR İZLEMİYORUM SURVİVORI AMA YASİN OBUZ OLURSA KESİN İZLERİM. EMİNİM Kİ,SIRF YASİN VAR DİYE SURVİVORI İZLEYEN ÇOK OLACAK.

  4. master şefteki yasini çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.